עיצוב חשבוניות ומסמכים במערכת לניהול עסק | AccountIT

עיצוב חשבוניות ומסמכים במערכת לניהול עסק

עיצוב חשבוניות

למסמכים עסקיים כמו חשבוניות וקבלות שעסק מפיק יש משמעויות רבות מעבר לחשיבות החוקיתמשפטית של המסמך, ובמקרים רבים לנראות וסגנון המסמך תהיה השפעה (לפחות במידה מסוימת) על מוניטין ואף על מיתוג ושיווק העסק. לכן האופציה של עיצוב חשבוניות ומסמכים במערכת לניהול עסק הכרחית וחשובה.

חישבו על כך בצורה פשוטה: לקוח יתרשם הרבה יותר מעסק אם לאחר שביצע קניה יקבל קבלה או חשבונית מס קבלה, מעוצבת כאשר לוגו החברה מופיע באופן ברור וכל המסמך ימשוך את עינו מבחינה אסתטית. מסמך כזה יכול גם לשמש כפרסומת כאשר אנשים אחרים ייחשפו אליו, בצורה מקרית או אחרת.

אך לעיצוב מסמך עסקי יכולה גם להיות תוצאה אחרת: במקום להרשים את הלקוח, מסמך שמעוצב בצורה צעקנית ומצועצעת מדי יכול להגחיך את העסק – תוצאה מאוד לא רצויה כמובן.

עיצוב חשבוניות במערכת AccountIT

על כן, בתוכנה לניהול עסק של AccountIT אנו מעניקים שירות עיצוב חשבוניות וכן עיצוב מסמכים עסקיים בצורה רצינית, מכובדת ומכבדת – בכל זאת, עדיין מדובר במסמך חשבונאי רשמי שיש לו משמעויות חוקיות ומשפטיות!

לנוחיותכם, סרטון קצר שמסביר ומדגים כיצד לעצב מסמכים עסקיים (קבלות, חשבוניות דיגיטליות וכו'), באמצעות מערכת AccountIT לניהול עסק. כמו כן, בהמשך העמוד ישנם הסברים ברורים עם צילומי מסך על תהליך עיצוב המסמכים.

כיצד לעצב חשבוניות, קבלות ומסמכים עסקיים במערכת AccountIT לניהול עסק?

עיצוב חשבוניות ומסמכים במערכת שלנו הוא קל ופשוט. על מנת להיכנס להגדרות עיצוב חשבוניות ומסמכים, יש להיכנס לתפריט הראשי ותחת "הגדרות" יש ללחוץ על "הגדרות פרטי עסק". במסך שנפתח, יש לבחור ב-”הגדרות ועיצוב מסמכים" בתפריט הצידי מימין. כך נראה מסך זה:

הגדרות עיצוב חשבוניות ומסמכים

מה מופיע במסך הגדרות עיצוב המסמכים:

  • מחיר פריט: האם מחיר הפריט (הסחורה) שיופיע במסמך יכלול מע"מ או לא.
  • עיגול סכומים: האם ואיך לעגל סכומים במסמכים; לדוגמה, אם נקנתה סחורה בסכום כולל של 100.57 ש"ח, האם לעגל ל-101 ש"ח (x.00 עיגול מתמטי) או ל-100 ש"ח (x.00 השמטת אגורות) או להוציא חשבונית על סך של בדיוק 100.57 ש"ח (ללא עיגול).
  • כותרת תחתית: ניתן להוסיף כותרת בתחתית המסמך למיתוג או כל מטרה אחרת.
  • כותרת עילית: ניתן להוסיף כותרת בראש המסמך למיתוג או כל מטרה אחרת.
  • טקסט מותאם: ניתן להכניס טקסט בחלק העליון של המסמך מצד ימין מתחת לפרטי העסק.
  • שפת המסמכים: באפשרותכם לבחור עברית או אנגלית כשפת המסמך.
  • לוגו: ניתן לעלות קובץ תמונה של הלוגו (פורמט jpg/png בגודל 200×300 פיקסלים ובנפח של עד 150KB) שיופיע בחלקו העליון של המסמך מצד שמאל.
  • חתימה: ניתן להוסיף כקובץ תמונה (פורמט jpg/png בגודל 200×300 פיקסלים ובנפח של עד 150KB עם רקע לבן או שקוף) את חתימת בעל העסק למסמכים.


כמו כן
, בחלק התחתון של הגדרות עיצוב המסמכים ניתן להגדיר את מספרי הבסיס של המסמכים. שימו לב שאם כבר הפקתם מסמך מסוים (שכולל כמובן מספר סידורי) אז לא יהיה ניתן להגדיר מספר בסיס לאותו המסמך.

לאחר סיום כל ההגדרות לשביעות רצונכם, יש ללחוץ על כפתור "שמירה וחזרה למסך הראשי".

לסיכום, באמצעות המערכת AccountIT  תוכלו לעצב חשבוניות ומסמכים עסקיים בצורה רצינית, מכובדת ומכבדת – בכל זאת, מדובר במסמך חשבונאי רשמי שיש לו משמעות חוקית ומשפטית! במידה ואתם זקוקים למידע נוסף על עיצוב חשבוניות ומסמכים במערכת אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת ונשמח לעמוד לשירותכם! 

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן