תוכנה לניהול עסק: מערכת לניהול עסק - אתם צריכים את זו | AccountIT

תוכנה לניהול עסק

ברוב המקרים המוחלט, להקים עסק חדש ולנהל אותו עד לרווחיות (ומעבר), זה דבר מאוד מורכב וקשה. החלק הארי של בעלי העסקים נאבקים מדי יום, חודש ושנה על הניהול השוטף והתחזוקה של העסק, והוצאתן לפועל של יוזמות עסקיות חדשות. פעמים רבות, יתרון קטן אחד יכול להיות ההבדל בין הצלחה בשוק מסוים ולבין כישלון. אחד היתרונות הקטנים והמהותיים האלה הוא תוכנה לניהול עסק באינטרנט!

אין ספק כי תוכנה לניהול עסק חיונית לכל עסק שמעוניין להצליח בעידן הנוכחי. היום לא ניתן לנהל את העסק שלכם בהצלחה, ללא עזרתה של תוכנה מקצועית ואמינה, המסייעת לכם בניהול כל האספקטים של העסק. מדובר כמובן לא רק על ניהול החשבונות של העסק, אלא גם על היכולת לבצע סליקת תשלומים, לשלוח מסמכים במייל, לנהל מלאי ולבצע את כל הפעולות החיוניות להצלחת העסק שלכם. יש לזכור כי על מנת להבטיח את הניהול התקין והמסודר של העסק, יש צורך להתנהל בצורה מדויקת ומאורגנת. מי שלא יקפיד לנהל את החשבונות של העסק באופן מבוקר, עלול לגלות כי העסק סובל מבעיות בתזרים המזומנים או שישנן טעויות בסכום ההכנסות או ההוצאות של העסק. אך מערכת ייעודית לניהול העסק תוכל לספק לכם בקרה ומעקב אחר כל האספקטים החיוניים של העסק, דבר שיכול לתרום המון להתנהלות הכללית של העסק ולרמת הפרודוקטיביות שלו.

תוכנה לניהול עסק – כיצד לבחור נכון?

בעוד ישנן הרבה תוכנות ומערכות שמקודמות באינטרנט, מערכת לניהול עסק שהיא באמת טובה ויעילה תכלול פונקציות ואפשרויות רבות שמתואמות גם עם הדרישות והסטנדרטים החוקיים הנדרשים.

לדוגמה, ישנם הבדלים רבים בין חשבוניות מסוגים שונים ולכן הפקת חשבונית מס דיגיטלית מסוג אחד לאו דווקא תהיה דומה להפקת חשבונית אחרת.

לכן, יש לבדוק לא רק את הפונקציות של התוכנה, אלא גם אם גורמים מקצועיים אמיתיים עם ניסיון מוכח בשוק העסקים והנהלת חשבונות עומדים מאחוריה.

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט תוכנות שונות לניהול עסק, אך החוכמה היא כמובן לבחור באופציה המקצועית והאיכותית ביותר. תוכנה ברמה גבוהה תכיל ממשק משתמש ידידותי, שיקל על העבודה ויבטיח תהליך הטמעה קצר. מעבר לכך, יש לוודא כי התוכנה הנבחרת תאפשר לכם להפיק חשבוניות דיגיטליות וכמובן לשלוח אותן ישירות למייל של הלקוח.

כמובן שהתוכנה אמורה לספק פונקציה של חתימה דיגיטלית, מאחר ומדובר על פיצ'ר שלא ניתן להסתדר בלעדיו בעידן המודרני. בנוסף, התוכנה אמורה לאפשר ניהול מלאי, במטרה לעקוב אחר המלאי שלכם ולוודא שלא יהיו חוסרים. תוכנה ברמה גבוהה תספק לכם גם אפשרות לבקרה ומעקב אחר החובות והתשלומים של הלקוחות והספקים שלכם, דבר שיקל על ההתנהלות הפיננסית של העסק. 

תוכנה לניהול עסק: מערכת לניהול עסק - אתם צריכים את זו |

אלו הן האפשרויות והכלים השונים אשר מערכת לניהול עסק באינטרנט תציע:

  • הפקת חשבוניות: כל מערכת לניהול עסק, שהיא באמת איכותית, תכלול כלי של הפקת חשבוניות דיגיטליות מסוגים שונים שכמובן עונות על כל הדרישות החוקיות.
  • ניהול מלאי: פונקציה חשובה ואף קריטית שתאפשר מעקב ובקרה אחר מלאי העסק, עם השקה עם כלים ופונקציות אחרות שבאופן אוטומטי יתאימו את המלאי למכירות וקניות האחרונות.
  • חתימה דיגיטלית: אפשרות חיונית ונדרשת בכל תוכנה לניהול עסק. חתימה דיגיטלית מעניקה למסמכים אלקטרונים תוקף חוקי ומשפטי; החתימה הדיגיטלית נותנת למעשה אישור לאותנטיות המסמך.
  • משלוח מסמכים במייל: לאחר הפקת מסמך דיגיטלי, התוכנה תאפשר את שליחתו המהירה והקלה באימייל.
  • מעקב לקוחות וספקים: כלי שמאפשר בקרה על לקוחות העסק ועסקותיהם השונים, חובות, תשלומים, פרטים אישיים, ועוד הערות שונות של בעל העסק. כמו כן, כלי מעקב דומה אחר ספקים, תאריכי ערך חשובים לבעל העסק ועוד.
  • סליקת תשלומים: תוכנה טובה לניהול עסק תכלול גם פונקציית סליקת תשלומים שבאמצעותה בעל העסק יכול לגבות תשלומים מלקוחות תוך התממשקות עם פונקציות וכלים אחרים במערכת.
  • תמיכה ושירות לקוחות: מערכת לניהול עסק לא רק נמדדת בכליה השונים, אלא גם בתמיכה טכנית ושירות לקוחות מהירים וידידותיים.
  • ניהול לקוחות  – מעקב ובקרה אחרי הלקוחות השונים של העסק, הוספת לקוח חדש והפקת חשבוניות וקבלות ללקוחות.

מערכת לניהול עסק – מדוע היא חשובה לעסק שלכם?

החשיבות של תוכנה מקצועית לניהול עסק ואפשרויותיה הופכים להרבה יותר משמעותיים כשלוקחים בחשבון שכ-40 אלף עסקים נסגרים כל שנה (!) בישראל, בדרך כלל עסקים קטנים ובינוניים.

אחת הסיבות לכך נעוצה בעובדה הפשוטה שלעסקים קטנים ישנם פחות משאבים מסיבות ברורות, ועל פי תפיסה שגויה רווחת הם אינם יכולים להשקיע במערכות מאוד מתקדמות ויקרות של בקרה, מעקב וניהול שעוזרות לעסק לצמצם הפסדים ולמקסם רווחים.

אך המציאות בימינו שונה מאוד, ובמחירים הגיוניים וסבירים גם בעלי עסקים קטנים יכולים להרשות לעצמם בקלות מערכות לניהול עסק מתקדמות אונליין; כך, בעלי עסקים קטנים יכולים להעניק לעצמם את הצעד הנוסף הנחוץ כל כך להישרדות בעולם מאוד תחרותי.

לסיכום, אם אתם מחפשים מערכת לניהול עסק אמינה שתסייע לכם לנהל את העסק ביד רמה ולהימנע מהוצאות מיותרות.

אנו בחברת AccountIT הכתובת עבורכם, אנו גאים מאוד בתוכנה לניהול עסק שלנו אשר פותחה ומלווה באופן צמוד על ידי משרד רואה החשבון הוותיק אהרן ושות'; כך שאתם יכולים להיות בטוחים שנהיה שם לצידכם לכל אורך הדרך במקצועיות ויעילות למען הצלחת העסק שלכם.

הנה סקירה כללית של מערכת AccountIT לניהול עסק והפקת חשבוניות:

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן