עדכון מערכת AccountIT לניהול עסק: עיצוב, תבניות חשבונית, שליחת אפשרות "שלם עכשיו" ועוד! | חשבונית אונליין באינטרנט: תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות

עדכון מערכת AccountIT לניהול עסק: עיצוב, תבניות חשבונית, שליחת אפשרות "שלם עכשיו" ועוד!

עדכון מערכת

צוות הפיתוח שלנו לא מפסיק לעבוד על שיפור המערכת החכמה לעצמאים לניהול עסק והנהלת חשבונות, וכעת יצא עם שדרוג נוסף הכולל כמה תוספות ושיפורים שיכולים להיות משמעותיים מאוד עבורכם ועבור העסק שלכם.

אז אילו עדכונים הוספנו? הנה רשימת השדרוגים בעדכון הגרסה האחרון (יולי 2022):

  • תבניות מעוצבות: תחת עיצוב מסמכים, הוספנו אפשרויות חדשות לנראות חשבוניות ומסמכים חשבונאיים אחרים עם תבניות מעוצבות לבחירתכם.
  • שמירת הערות במסמך: מוסיפים כדרך קבע הערות קבועות למסמכים שאתם מפיקים? עכשיו יש אפשרות לשמור את ההערות ובכל פעם שתרצו להוסיף אותן שוב תוכלו לעשות זאת בלחיצת כפתור פשוטה במקום להקלידן מחדש.
  • הוספת נספח למסמך: אם אתם מעוניינים להוסיף נספח כלשהו בדף חדש כאשר אתם מפיקים מסמך, אז על מנת לעשות זאת עכשיו אתם רק צריכים לסמן את תיבת "הדפסת הערות בדף חדש" מתחת לשדה ההערות.
  • שליחת אפשרות "שלם עכשיו" ללקוחות: לאחר הפקת חשבונית, תוכלו לשלוח ללקוח אפשרות מהירה של "שלם עכשיו" כדי להיות יעילים ומהירים יותר. האפשרות פתוחה למשתמשים עם מודול הסליקה שלנו.
  • עיצוב וידידותיות: ממשק המערכת שלנו השתדרג עם עדכוני עיצוב רבים בדשבורד, בתפריט המהיר, במסך הכניסה וההרשמה, ועוד.

הצוות שלנו ימשיך לעבוד ימים כלילות על מנת לתת לכם את חוויית המשתמש הטובה ביותר, ושווה לחכות לשדרוגים הבאים שכבר ממתינים דרוכים בקנה…?

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן