הרשמה למערכת להפקת חשבוניות והנהלת חשבונות | Account it

הרשמה ל-AccountIT – מערכת להפקת חשבוניות באינטרנט והנהלת חשבונות

תהליך ההרשמה למערכת AccountIT הוא קל ומהיר על מנת שתוכל להגיע לעיקר – ניהול העסק והפקת חשבוניות דיגיטליות – ללא עיכובים וסיבוכים מיותרים. אז איך להירשם?

עמוד ההרשמה למערכת שלנו הוא סטנדרטי וכולל מילוי פרטים אישיים בסיסיים.

הרשמה למערכת ניהול עסק

עמוד מילוי הפרטים האישיים

יש למלא את כל השדות, להסכים לתנאי השימוש ולהכניס את קוד הביטחון; לסיום, יש ללחוץ על "צור חשבון חדש".

בדקות הקרובות שלאחר ההרשמה יישלח אימייל לחשבון הדואר האלקטרוני שלך על מנת להפעיל את החשבון. אם אתה לא רואה את האימייל (יש לוודא גם בתיבת הספאם), ניתן ללחוץ על כפתור "שלח שוב" כדי שהמערכת תשלח אותו בשנית. במייל עצמו יש ללחוץ על כפתור "הפעל חשבונך" כדי לקבל גישה מלאה למערכת ולעבוד בחופשיות.

בכדי להתחיל לעבוד עם המערכת, יש קודם להכניס את פרטי העסק שלך אשר דרכו תוכל להפיק חשבוניות ירוקות ולנהל את חשבונותיך.

פרטי העסק

עמוד פרטי העסק שלך

יש לשים לב שפרטי העסק הינם נכונים ומדויקים; אינך רוצה להתחיל לנהל את עסקך וליצור חשבוניות אונליין רק כדי לגלות שאחד מהפרטים אינם נכונים ולהתחיל מחדש.

כמו כן ולא פחות חשוב, יש למלא בהמשך את פרטי ההגדרות לצרכי מס. חלק זה אולי ייראה לחלקכם מעט מטריד, אך שימו לב שזהו חלק אינטגרלי מתהליך ההרשמה של מערכת לניהול עסק כדי שכל פעולותיך וחשבונותיך בתוכנה ייחשבו תקניות וחוקיות!

עסק: הגדרות לצרכי מס

הגדרות לצרכי מס

לבסוף, יש ביכולתך להשתמש גם בפונקציות סליקת התשלומים של המערכת אם תבחר בכך. אנו מאפשרים התממשקות עם מערכות הסליקה של איגוד הסליקה, Tranzila או AccountITPay שלנו. אם בחרת לשלב גם סליקת תשלומים, הקלד את שם המשתמש והסיסמה עם אחת ממערכות הסליקה שבחרת ואת סוגי התשלום האפשריים.

לאחר סיום מילוי הפרטים הנחוצים, לחץ על "עדכן". מזל טוב! רשמת את עסקך במערכת וכעת תוכל לנהל את חשבונותיך ולהפיק חשבוניות באינטרנט!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן