קבלה לעוסק פטור: היתרונות של קבלה אונליין לעוסק פטור | AccountIT

קבלה לעוסק פטור

היום יותר ויותר נפוץ לראות עוסקים פטורים שמשתמשים בקבלות ירוקות. אם בעבר קבלה לעוסק פטור הייתה דרך פנקסי קבלות מודפסים, הרי שהיום כבר אין בכך שום צורך.

הרבה יותר פשוט והרבה יותר יעיל להירשם למערכת מקצועית ואמינה, שתאפשר לכם להנפיק קבלות ירוקות בצורה המהירה והיעילה ביותר. מדובר על דרך נפלאה לתרום לשמירה על כדור הארץ וכמובן לספק רושם מקצועי ומרשים יותר.

אין ספק כי ישנו הבדל משמעותי בין עוסק פטור השולח ללקוחותיו קבלה ישירות למייל, לעומת עוסק פטור, הנאלץ לכתוב את הקבלה בצורה ידנית ולאחר מכן להעביר אותה ללקוח בצורה ידנית, או לחילופין, להסתמך על דואר ישראל.

אנו בחברת אקואנט איט נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת, יעילה ומקצועית להנפקת חשבוניות וקבלות אונליין.

המערכת שלנו פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' והיא מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, על מנת להבטיח לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר.

המערכת שלנו פועלת על גבי הענן, דבר המאפשר לכם להפיק קבלה מכל מקום ובכל זמן, באמצעות שימוש בנייד או בלפטופ שלכם.

קבלה לעוסק פטור

קבלה לעוסק פטור – מה כדאי לדעת בנושא

בשנים האחרונות ניתן לראות עליה משמעותית בכמות העסקים שבחרו להשתמש בקבלה ירוקה, מאחר והיום מדובר על הדרך האולטימטיבית לספק ללקוחות שלכם קבלה בצורה המהירה והיעילה ביותר.

הדבר מאפשר לחסוך בהדפסת פנקס קבלות ומאפשר לשלוח את הקבלות במייל, בצורה מהירה ויעילה יותר.

כמו כן, באמצעות שימוש בתוכנה ייעודית, ניתן להבטיח לעצמכם סדר וארגון בכל הקבלות שהפקתם, דבר שמקל לאתר קבלות לפי לקוח, תאריך וכדומה.

ניתן להשתמש במערכת במטרה להפיק דוחות, שיקלו עליכם להבין את רמת ההכנסה שלכם וכמובן לשלוח דוח מסודר לרואה החשבון, לצורך הגשת הדוח השנתי.

חשוב כמובן לבחור בתוכנה ידידותית ומתקדמת, שתספק לכם ממשק משתמש ידידותי ומגוון רחב של פונקציות שונות.

כל היתרונות של קבלה ירוקה לעוסק פטור

מי שיבחר להשתמש בקבלה לעוסק פטור ירוקה יוכל לתרום המון לחיסכון בנייר ובדיו למדפסות, מאחר והיום כבר אין שום צורך להדפיס קבלות.

באמצעות שימוש בקבלות ירוקות, ניתן לשמור על הסביבה ואף להפחית את העלויות של העסק, מאחר ולרוב מדובר על הוצאה נמוכה יותר, מאשר הדפסת פנקסי קבלות על בסיס קבוע.

כמו כן, יש לזכור כי קבלה ירוקה מעבירה מסר מקצועי ואמין יותר, מאשר קבלת נייר הנשלחת בדואר.

הדבר גם מבטיח כי הלקוח שלכם יקבל את הקבלה, מאחר וקבלות הנשלחות בדואר לא תמיד מגיעות ליעדן.

כדאי לציין כי חברה מקצועית המתמחה בתחום תוכל לספק לכם תוכנה המבוססת על ענן, שתבטיח לכם גישה מכל טלפון נייד או טאבלט וכמובן תספק תמיכה טכנית במידת הצורך.

עוד יכול לעניין אתכם: תוכנת חשבוניות

מעוניינים במידע נוסף על קבלות לעוסק פטור? צרו איתנו קשר, אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם תוכנה מקצועית ואמינה להנפקת קבלות אונליין. להצטרפות לשירות הירשמו לתוכנה!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן