קבלה ירוקה - תרומה עצומה לאיכות הסביבה | AccountIT

קבלה ירוקה – תרומה עצומה לאיכות הסביבה

היום יותר ויותר נפוץ השימוש בשירותיה של קבלה ירוקה, מאחר ועסקים, חברות וארגונים רבים מעוניינים להבטיח לעצמם שקט נפשי באמצעות מערכת מתקדמת, המאפשרת להפיק קבלות בזמן אמת ולשלוח אותן ישירות למייל של הלקוח. אין שום צורך להיסחב עם פנקס הקבלות הכבד והמסורבל, מאחר ובאמצעות תוכנה ייעודית תוכלו להפיק קבלות דיגיטליות.

מדובר על אפשרות נוחה, מהירה ויעילה יותר, שתשפר את המוניטין של העסק שלכם ואת הרושם הראשוני שאתם מייצרים. מעבר לכך, חשוב לציין כי קבלה ירוקה מהווה תרומה עצומה לאיכות הסביבה, מאחר והיא אינה מצריכה בזבוז של דיו ונייר. הקבלה נשלחת למייל של הלקוח ונשמרת במערכת, לצורך בקרה עתידית.

קבלה ירוקה - תרומה עצומה לאיכות הסביבה 

קבלה ירוקה – מה זה בעצם אומר?

קבלה ירוקה הינה קבלה דיגיטלית, המופקת באמצעות מערכת ייעודית. ניתן להפיק קבלה לכל לקוח תוך שניות בודדות בלבד, דבר שמייעל את תהליך העבודה ומונע טעויות מיותרות. תוכלו להפיק את הקבלה בכל רגע נתון באמצעות הלפטופ או הסמארטפון שלכם, דבר שמהווה יתרון משמעותי עבור כל עסק, חברה או ארגון.

יש לציין כי שימוש בקבלות ירוקות מהווה חלק אינטגרלי מהעידן הנוכחי, לכן מי שלא התקדם לכך, עלול להעביר מסר של עסק מיושן ולא מעודכן.

מעבר לכך, יש לזכור כי הפקת קבלה ירוקה מהווה חלק מהמגמה הירוקה השוטפת את העולם העסקי, מכיוון שהיום לא ניתן להתעלם מההתחממות הגלובלית והפעילות הענפה למען איכות הסביבה. חברות ענק וארגונים מובילים במשק הישראלי מנסים לקדם את המודעות לעניין ופועלים בתחום ללא לאות.

כל היתרונות של קבלה ירוקה

קבלה ירוקה מאפשרת לעסק שלכם לעבור משימוש בטכנולוגיות ישנות ומזהמות לטכנולוגיות מתקדמות יותר. טכנולוגיות אלו מהוות חלק מהמגמה הירוקה, המאפשרת לעסקים, חברות וארגונים שונים לצמצם בבזבוז המשאבים שלהם ולתרום לאיכות הסביבה ולכדור הארץ.

הקבלה הירוקה אינה שונה מבחינה משפטית מקבלה רגילה, מאחר והיא נוצרת על ידי תוכנה ייעודית להנהלת חשבונות, בהתאם לכל החוקים והתקנות ההכרחיים. קבלה זו קיימת אך ורק במרחב הווירטואלי, לכן היא אינה תורמת לזיהום כדור הארץ.

מצד שני, היא מאפשרת לשמור על סדר וארגון, מאחר ולא תוכלו לאבד אותה, בניגוד לקבלה רגילה. בנוסף, היא אינה מצריכה תיוק בקלסר ייעודי, לכן תוכלו לחסוך במקום האחסון במשרד שלכם.

אנו בחברת AccountIT נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת וידידותית לצורך הפקת קבלות וחשבוניות אונליין, הנהלת חשבונות וניהול עסק. המערכת שלנו פותחה ע"י משרד רואי החשבון אהרן ושות', דבר שמבטיח לכם מערכת מקצועית ואמינה, המקפידה על כל החוקים והתקנות הרלוונטיים.

המערכת שלנו פועלת על גבי ענן, במטרה להבטיח לכם גישה נוחה בכל זמן ומכל מקום, ללא שום צורך להתקין אותה על המחשב שלכם. מדובר על מערכת ירוקה ואקולוגית, המאפשרת להפיק קבלות דיגיטליות, לצד הפקת דוחות ומשלוח המסמכים השונים במייל.

הירשמו למערכת ותקבלו 45 ימי התנסות בכל היתרונות שלה 

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן