חתימה דיגיטלית לעורכי דין: כל היתרונות | AccountIT

חתימה דיגיטלית לעורכי דין

חתימה דיגיטלית לעורכי דין

אין ספק כי חתימה דיגיטלית לעורכי דין נחשבת לאחד הגורמים החשובים ביותר, עבור כל עורך דין שמעוניין לייעל את העבודה שלו. יש לזכור כי העבודה השוטפת של כל עורך דין כוללת חתימה על מגוון רחב של מסמכים שונים, לכן רק הגיוני להצטייד בחתימה דיגיטלית, במטרה לחסוך התעסקות מיותרת ולחסוך זמן יקר. היום אין שום צורך להדפיס את כל המסמכים, לחתום עליהם בצורה ידנית ולאחר מכן לסרוק ולשלוח בחזרה, מאחר וניתן לחתום על כל מסמך בצורה דיגיטלית.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם חתימה דיגיטלית לעורכי דין. אנו מתמחים בניהול העסק ומספקים מערכת מתקדמת ויעילה, המבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. המערכת שלנו כוללת את האופציה של חתימה דיגיטלית ואת האפשרות להפיק מסמכים חדשים ולשלוח אותם במייל.

חתימה דיגיטלית לעורכי דין – כל מה שחשוב לדעת בנושא

קודם כל, חשוב להבין כי חתימה דיגיטלית מספקת תוקף משפטי וחוקי למסמכים ולחשבוניות, אך על מנת ליהנות מכך, יש צורך לבחור מראש במערכת מהספקת שירות של חתימה דיגיטלית מאובטחת. ללא הקפדה על שירות מאובטח וברמה הגבוהה ביותר, אתם עלולים להיקלע לסיטואציה לא נעימה, בה החתימה שלכם מזויפת ומשמשת נוכלים שונים לצורך חתימה על מסמכים. לכן חשוב לתת על כך את הדעת, על מנת להימנע ממצבים לא נעימים.

אך מי שישקיע במערכת אמינה ומקצועית, יוכל להבטיח לעצמו את היכולת לחתום על מסמכים שונים בצורה דיגיטלית, במטרה לייעל את העבודה שלו. עורכי דין זקוקים לחתימה דיגיטלית מאחר והם נאלצים לעבוד עם כמויות עצומות של מסמכים שונים, החל מהתחייבויות של הלקוחות שלהם לשכר הטרחה שנקבע מראש ועד לקבלת הסכמת הלקוח להליכים משפטיים שונים. חתימה דיגיטלית יכולה לחסוך לכם המון זמן ולייעל את כל תהליך העבודה.

כל היתרונות של חתימה דיגיטלית לעורכי דין

חתימה דיגיטלית מאפשרת לעבוד אך ורק עם טפסים מקוונים, ללא שום צורך להדפיס את המסמכים השונים, לחתום עליהם ידנית ולאחר מכן לסרוק אותם מחדש למחשב, או לחילופין, לשלוח אותם בפקס. מעבר לכך, יש לזכור כי באמצעות שימוש בחתימה דיגיטלית ניתן להפוך את העבודה למאורגנת ומסודרת יותר, מאחר ואין שום צורך לשמור את המסמכים השונים בקלסרים עבים ומיותרים בארון ואין שום צורך לחשוש כי המסמך ייקרע או ילך לאיבוד. ניתן לחסוך לא מעט מקום במשרד שלכם, להימנע משימוש בפקס או בשליחים לצורך העברת המסמכים וכמובן לאפשר עריכה קלה יותר.

ניתן היום להשתמש בחתימה אלקטרונית בכל סוגי המסמכים המשפטיים. אך על מנת שהחתימה תהנה מתוקף משפטי, יש להשתמש במערכת המאפשרת להוכיח את האותנטיות שלה ולהבטיח זיהוי מדויק של האדם שמבצע את החתימה.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם שירות מקצועי, אמין ומאובטח של חתימה דיגיטלית לעורכי דין. לקבלת השירות הירשמו למערכת!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן