מערכת לניהול עסק דיגיטלי והפקת חשבוניות אונליין | Account it

מסחר דיגיטלי מקוון (Ecommerce) עם מערכת לניהול עסק והפקת חשבוניות אונליין

המוני עצמאים, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים מרוויחים את פרנסתם (או חלק גדול ממנה) באמצעות העולם המקוון.

קניות ומכירות באינטרנט (ecommerce) הם כבר לא נחלתם הבלעדית של כמה אנשי טכנולוגיה בודדים, אלא תעשייה עצומה שהיקפה הכלכלי הוא כמעט בלתי נתפס מספרית.

לאורך שני העשורים האחרונים, קניות ומכירות באינטרנט עולות בעשרות אחוזים מדי שנה.

ב-2020, כלל המכירות באינטרנט צפויות להגיע למספר הדמיוני של כמעט 4 טריליון דולר ($3.914 טריליון)! כן, אתם קוראים נכון: ארבע טריליון דולר – זה ארבע ואחריה עוד 12 אפסים! וכל זה בשנת משבר הקורונה, שישנה ירידה משמעותית בכל הכלכלה העולמית.

אם כן, אין זה מפתיע שיותר ויותר עסקים, מכל הסוגים ובכל הגדלים, פונים לעולם הווירטואלי כדי להגדיל את מחזור המכירות שלהם.

למעשה, עסק כיום שאין לו נוכחות באינטרנט ייתפס על ידי לקוחות רבים כמפוקפק וחשוד, ויכול לפגוע במוניטין העסק ורווחיו.

גם רבים מקהל לקוחות מערכת AccountIT לניהול עסק והנהלת חשבונות פעילים בצורה כזאת או אחרת ברשת האינטרנט, ומנהלים מסחר דיגיטלי פעיל ודינמי.

ולצד זה שהמערכת המתקדמת שלנו הינה מבוססתאינטרנט, אנו גם מפתחים שירותים שונים שתומכים במסחר דיגיטלי ושירות אונליין פשוט ומהיר.

אפשרויות תמיכה במסחר דיגיטלי

אלו הם חלק מהשירותים והאפשרויות שמערכת AccountIT מעניקה כחלק מהמערך הכולל של תמיכה במסחר דיגיטלי (קניות ומכירות אונליין):

תוסף ייעודי לתמיכה ב-ecommerce: צוות הפיתוח שלנו פיתח וממשיך לשדרג תוסף ייעודי לפלטפורמת וורדפרס (WordPress), שמתמשק עם מערכת המסחר של העסק ומפיק חשבונית דיגיטלית בצורה אוטומטית בכל פעם שמתבצעת מכירה באתר ומעדכן את הנתונים בחשבון העסק.

API לעבודה עם כל פלטפורמת מסחר: באמצעות ה-API (ראשי תיבות של application programming interface) שלנו, ניתן לחבר את המערכת שלנו עם פלטפורמות מסחר רבות על מנת להפיק חשבוניות וקבלות אונליין באופן אוטומטי כאשר מתבצעת עסקה בפלטפורמת המסחר.

צוות התמיכה שלנו מוכן תמיד לעזור לחבר בין המערכות השונות.

אפשרויות סליקת תשלומים: מערכת AccountIT מעניקה שירותי סליקה לעסקים שזקוקים לכך ובכך מאפשרת לעסק תשלומים מלקוחות בכרטיסי אשראי – אחת האפשרויות הנפוצות והנוחות ביותר לתשלום באינטרנט לצד אפליקציות ושירותי תשלומים פופולריים.

שליחת חשבוניות במייל וחתימה דיגיטלית: לאחר הפקת קבלה או חשבונית אונליין, המערכת שלנו נותנת את האפשרות הקלה והזריזה לשליחת החשבונית במייל עם חתימה דיגיטלית מאובטחת.

כך בעצם ניתן להפוך את תהליך הקניה והמכירה למהיר ואמין.

צוות פיתוח ותמיכה: למערכת AccountIT צוות פיתוח ותמיכה שתמיד יכולים לעזור להתגבר על בעיות, תקלות, אי הבנות, ולחבר בין המערכת שלנו לניהול העסק לתוכנות ומערכות אחרות.

מתוך הבנה וחזון של עולם שהופך ליותר ויותר דיגיטלי, אנו מפתחים ומתחזקים מערך טכנולוגי שתומך ודוחף בעלי עסקים ועצמאים שמתעסקים במסחר באינטרנט.

הצטרפו אלינו עכשיו וקבלו תקופת ניסיון ללא עלות וללא התחייבות!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן