כיצד הפקת חשבוניות אונליין תורמת לסביבה ולעסק שלכם | Account it

חשבונית ירוקה לעסק ירוק – כיצד הפקת חשבוניות אונליין תורמת לסביבה ולעסק שלכם

כיצד הפקת חשבוניות אונליין תורמת לסביבה ולעסק שלכם

בעוד פעם המונח "עסק ירוק" היה משויך רק לעסקים שהתעסקו ישירות עם אנרגיה נקייה או בתחומי איכות הסביבה, כיום "עסק ירוק" לא מאופיין בפעילות מסוימת ואינו חייב להיות כלל קשור לאיכות הסביבה.

עסק ירוק היום הינו עסק שפעיל ותומך בפרקטיקות עסקיות שאינן תורמות לזיהום הסביבה וההתחממות הגלובלית. והמגמה היא ברורה: יותר ויותר עסקים עוברים לפעילות ירוקה ומתחייבים להפחית עד כמה שניתן כל פעילות מזהמת.

לדוגמה, המון עסקים גדולים וגם תאגידי ענק עוברים לתאורה משרדית יותר נקייה – מחליפים את נורות הלהט הישנות וזוללות האנרגיה (נורות הליבון, הניאון וההלוגן) בנורות לד חסכוניות.

אמנם בדרך כלל נורות ירוקות עולות מעט יותר, אך לטווח הארוך הן משתלמות הרבה יותר: הן הרבה יותר עמידות ומחזיקות לאורך זמן, וגם מחממות פחות ולכן יכולות לחסוך בהוצאות מיזוג אוויר.

אבל איך עסקים קטנים ועצמאים יכולים גם להצטרף למהפכה הירוקה?

הפתרון הירוק – מערכת לניהול עסק באינטרנט והפקת חשבוניות אונליין!

בימים עברו, בתקופה לא רחוקה שבה אינטרנט עדיין היה רק מילה מוזרה ולא מוכרת, לא הייתה ברירה אלא להשתמש בהמון נייר ודיו בפעילות השגרתית של כל עסק; ההשלכות הישירות היו שהרבה מאוד עצים נכרתו, המון חשמל נצרך והפקתו המוגברת זיהמה את הסביבה.

החסרונות לא נגמרים רק בפגיעה באיכות הסביבה, הכל עבד בצורה פחות יעילה.

איתור מסמך מסוים יכול היה לקחת זמן רב בחיפוש אחר הקלסר הנכון מתוך ערימות רבות, ניתוח הפעילות העסקית היה מגושם יותר, ובכלל, היה קשה הרבה יותר ליצור תרבות עסקית של סדר וארגון.

אך כיום, ניהול עסק יכול להיות הרבה יותר פשוט עם מערכות לניהול עסק שהופכות הכל לקל ומהיר יותר.

מחפש פרטי לקוח? פשוט תקליד את שמו במאגר המידע. מעוניין ליצור איזשהו דוח? בלחיצת כפתור כל הנתונים עולים מידית.

צריך להפיק מסמכים עסקיים כמו חשבוניות וקבלות? תוך רגע המסמך מופק והלקוח מקבל אותו במייל. הפקת חשבונית אונליין מעולם לא היה קל, פשוט ומהיר יותר.

חשבונית אונליין – טובה יותר לסביבה ולתדמית העסק

בנוסף לכל היתרונות של מערכת לניהול עסק והפקת חשבוניות אונליין שצוינו לעיל, חשוב להזכיר עוד מעלה משמעותית אחת של המעבר לתוכנות ירוקות אלה: שיפור תדמית ומוניטין העסק.

שימוש בפונקציות אינטרנטיות מתקדמות לניהול ותקשורת עם לקוחות/ספקים תעניק לעסק תדמית של עסק משתכלל, צעיר, רציני ואמין.

הרבה יותר קל לעקוב ולהכיר את צרכי הלקוחות כאשר כל נתוניהם ורכישות העבר שלהם מופיעים על המסך בצורה מסודרת ומאורגנת, וגם הלקוחות יכולים להתרשם מכם ולסמוך עליכם יותר ברכישות עתידיות.

ולאחר הרכישה, שליחת חשבונית אונליין למייל הלקוח תורמת בנוסף גם למיתוג רענן של העסק ומעלה את ביטחון הלקוחות ביעילות והתרבות הארגונית שלכם, על אחת כמה וכמה אם מעצבים וממתגים את החשבונית באופן מכובד.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי משתמשים רשומים וגם להתרשם ממערכת AccountIT לניהול עסק, הנהלת חשבונות והפקת חשבוניות אונליין. זה טוב גם לסביבה וגם לעסק!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן