למה קבלה ירוקה היא חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק שלכם? | AccountIT

למה קבלה ירוקה היא חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק שלכם?

אין ספק כי היום כל סוג של עסק זקוק לקבלה ירוקה, כחלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג שלו. הקבלה הירוקה מהווה חלק אינטגרלי מהעבודה השוטפת של העסק, מאחר ועבור כל מוצר שנמכר וכל שירות שניתן על ידי בעל העסק, הוא מחויב לפי החוק לספק קבלה ללקוח. אומנם ניתן להזמין מראש פנקס קבלות ידני, למלא את כל הפרטים של הלקוח ולשלוח אליו את הקבלה בדואר, אך הרבה יותר נוח, מהיר ויעיל להשתמש במערכת ייעודית להפקת קבלות ירוקות. מדובר על מערכת המקלה על כל תהליך הפקת הקבלה, מאחר וכל הפרטים כבר שמורים במערכת. באמצעות קבלה ירוקה תמנעו מטעויות ואי דיוקים, דבר שיתרום למוניטין המקצועי של העסק שלכם.

למה קבלה ירוקה היא חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק שלכם?

קבלה ירוקה – חלק ממיתוג העסק

היום כל בעל עסק יודע כי יש צורך להשקיע בתהליך המיתוג של העסק שלו. ללא מיתוג מקצועי ואיכותי לא ניתן לעמוד בתחרות הקשה הקיימת היום בשוק. המיתוג של העסק שלכם משפיע על המוניטין והרושם הראשוני שלו, לכן מדובר על חלק חשוב וחיוני שיש לתת עליו את הדעת. תהליך המיתוג מתמקד בכל האספקטים של העסק, החל מרמת המקצועיות שלו ועד לצבעי מיתוג נבחרים, לוגו מתאים וכדומה. הקבלה הירוקה חיונית למיתוג העסק, מאחר והיא משדרת מקצועיות ורצינות, דבר שתתקשו לשדר באמצעות פנקס קבלות ידני. כמו כן, יש לזכור כי הקבלה הירוקה מכילה את כל הפרטים של העסק שלכם וניתן אף להוסיף את הלוגו שלכם. הדבר תורם לתהליך המיתוג של העסק ויכול להוות חלק ברושם הראשוני שנותר אצל הלקוחות החדשים שלכם.

כל היתרונות של קבלה ירוקה

יש לזכור כי בעידן הנוכחי ישנה מודעות הולכת וגוברת לעסקים ירוקים. רוב האנשים יעדיפו מראש לרכוש בעסקים שמקפידים לשמור על איכות הסביבה, לכן מומלץ לחזק את המיתוג שלכם בתחום. כל עסק שמעוניין להצליח בעידן הנוכחי חייב למתג את עצמו בתור עסק ירוק ואקולוגי, שמתעניין בעתיד כדור הארץ ותורם לעניין. באמצעות קבלה ירוקה תוכלו לחסוך בבזבוז מיותר של דיו ונייר ולהוות חלק מהמהפכה הירוקה. מעבר לכך, יש לזכור כי הדבר גם ישתלם לכם כלכלית, מכיוון שלא תאלצו לשלם עבור דיו, נייר, פנקסי קבלות מודפסים, קלסרים, ארונות תיוק וכדומה. בנוסף, תהליך הפקת הקבלה יהיה מהיר ויעיל יותר ותוכלו ליהנות מסדר וארגון בתחום הנהלת החשבונות של העסק.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם שירותי קבלה ירוקה, באמצעות המערכת המתקדמת שלנו. הקבלה הירוקה אינה שונה מקבלה רגילה מבחינה חוקית ומשפטית והיא מאפשרת לכם למתג את העסק שלכם בתור עסק ירוק ואקולוגי. התוכנה שלנו עומדת בכל הדרישות של רשות המיסים, מאחר והיא פותחה על ידי משרד רוה"ח אהרן ושות'. אתם מוזמנים להתנסות במערכת וליהנות מכל היתרונות שלה. במקרים של שאלות או בעיות, צרו קשר!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן