מה שחשוב לדעת על קבלה ירוקה: קבלות ירוקות | Account IT

מה שחשוב לדעת על קבלה ירוקה?

היום יותר ויותר נפוץ לראות את השימוש בקבלה ירוקה, מאחר ורוב העסקים אינם מעוניינים להמשיך להשתמש בפנקס הקבלות של פעם. אם בעבר לא הייתה ברירה אלא להסתובב עם פנקס קבלות, הרי שהיום ניתן להיעזר בתוכנות ייעודיות, על מנת להפיק קבלות אונליין. מדובר על דרך יעילה, מהירה ונוחה יותר להפיק את הקבלות של העסק, ללא שום צורך לזהם את כדור הארץ. יש לזכור כי היום ישנה מגמה הולכת וגוברת של אנשים, שמעוניינים לשמור על כדור הארץ למען הדורות הבאים. לכן באמצעות שימוש בקבלות ירוקות, ניתן לחסוך בבזבוז המיותר של נייר ודיו. כמו כן, זוהי דרך נוחה יותר לשלוח את הקבלות ישירות למייל של הלקוח, ללא שום צורך להתעסק עם ניירת, שתמיד נוטה ללכת לאיבוד. מעבר לכך, כדאי לזכור כי כל המסמכים נשמרים ישירות במערכת וניתן להפיק דוחות מסודרים בלחיצת כפתור.

מה שחשוב לדעת על קבלה ירוקה?

קבלה ירוקה – קווים לדמותה

קבלה ירוקה הינה קבלה דיגיטלית, המופקת על ידי תוכנה ייעודית. מדובר על קבלה המחזיקה בתוקף חוקי ומשפטי, שאינו שונה מזה של קבלה ידנית. אך הקבלה הירוקה קיימת רק במרחב הדיגיטלי, לכן היא אינה מצריכה כריתת יערות וזיהום של כדור הארץ. כמו כן, מדובר על הפתרון הנוח, היעיל והמשתלם ביותר לעסק שלכם, מאחר ואין שום סיבה לספוג הוצאות נוספות של דיו ונייר, כאשר ניתן להפיק קבלות אונליין ולשלוח אותן ישירות למייל של הלקוח, מבלי לשלם עבור הדפסת פנקסי קבלות פיזיים. מעבר לכך, כדאי לציין כי מילוי הקבלה אונליין נחשב למהיר במיוחד, ולא ניתן כלל להשוות זאת למילוי הידני. כמו כן, השליחה מתבצעת באופן מידי, ללא שום צורך במסירה ידנית או בהמתנה להגעת הקבלה בדואר.

כל היתרונות של קבלה ירוקה

מעבר לחיסכון המשמעותי בזמן ובכסף, ניתן למצוא יתרונות נוספים לשימוש בקבלה ירוקה. מדובר על דרך מעולה לתרום לשמירה על איכות הסביבה, דבר שכמובן תורם למיתוג העסק שלכם, בתור עסק ירוק. היום ישנה מודעות רבה יותר לתחום, לכן מרבית האנשים יעדיפו לרכוש בעסקים ירוקים, מאשר בעסקים מזהמים. כמו כן, מדובר על חלק מהותי מהתקדמות העסק לעידן המודרני, מאחר ועסקים שמתעקשים לעבוד עם קבלות ידניות, נתפסים כמיושנים יותר. לכן מי שמעוניין לעמוד בתחרות הקשה הקיימת היום בשוק, חייב להתקדם לתוכנות מתקדמות יותר, שמסייעות לניהול העסק ולהפקת קבלות אונליין.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת ומשוכללת, המפיקה קבלות ירוקות אונליין. אנו מאמינים בשמירה על כדור הארץ וביכולת להמשיך לקדם ולפתח את העסק שלכם, באמצעות הקפדה על עבודה יעילה ונוחה יותר. המערכת שלנו ידידותית למשתמש וניתן להתחבר אליה בקלות ובמהירות מכל לפטופ, טאבלט או סמארטפון. כל הנתונים מגובים בענן ותוכלו להשתמש במערכת לצורך הפקת דוחות מהירים ומדויקים. הירשמו למערכת עוד היום!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן