מהי חשבונית מס דיגיטלית? |

מהי חשבונית מס דיגיטלית?

כול עוסק מורשה מחויב להפיק חשבונית מס עבור כל עסקה שהוא מבצע, בעוד שעוסק פטור מחויב להפיק קבלה בלבד. ניתן להפיק את המסמכים באופן ידני, או לחילופין, להיעזר בפלאי הטכנולוגיה. חשבונית מס דיגיטלית נחשבת לאופציה המומלצת והמועדפת ביותר, מאחר והיא מאפשרת לשמור על סדר וארגון וכמובן מספקת את האפשרות היעילה והמהירה ביותר. במקום לרשום לכל לקוח חשבונית ידנית, המצריכה פתיחה של פנקס החשבוניות, מילוי ידני של הפרטים השונים ובחלק מהמקרים אף שליחת החשבונית בדואר, ניתן היום להיעזר במערכת מתקדמת ומשוכללת, המאפשרת להפיק חשבוניות דיגיטליות. המערכת שומרת את כל הפרטים של הלקוח ומאפשרת להפיק את החשבונית בצורה המהירה והנוחה ביותר. תוכלו לשלוח את החשבונית ישירות למייל של הלקוח, ובכך לחסוך עבורו את הצורך להתמודד עם ניירת מיותרת.

מהי חשבונית מס דיגיטלית?

חשבונית מס דיגיטלית לעומת חשבונית מס ידנית

כדאי לזכור כי בעידן הנוכחי עולה המודעות לשמירה על כדור הארץ. עסקים רבים מעוניינים למתג את עצמם בתור עסקים ירוקים, מאחר והדבר חיוני עבור חלק ניכר מהלקוחות הפוטנציאליים. בעידן שבו רוב האנשים מנסים לצמצם בבזבוז של משאבים ולנסות למחזר ככל הניתן, רק הגיוני למתג את העסק שלכם בתור עסק ירוק ואקולוגי. אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר לתרום לכך, היא באמצעות מעבר לחשבונית דיגיטלית. מדובר על חשבונית המופקת על ידי תוכנה ייעודית, לכן החשבונית קיימת אך ורק במרחב הווירטואלי. אין שום צורך לבזבז משאבים יקרים כגון דיו ונייר, מאחר ואף אחד אינו זקוק לחשבונית המודפסת. תוכלו לעקוב אחר כל החשבוניות שהפקתם באמצעות התוכנה ואף להפיק דוחות רלוונטיים, במטרה לעקוב אחר המצב הפיננסי של העסק שלכם. לעומת זאת, חשבונית ידנית מחייבת התעסקות עם ניירת, קלסרי תיוק וארונות תיוק, שתופסים מקום יקר ערך וגורמים להוצאות מיותרות עבור העסק שלכם.

היתרונות של חשבונית מס דיגיטלית?

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר במעבר לחשבונית מס דיגיטלית הוא הרושם הראשוני שהעסק שלכם מייצר. במקום ליצור רושם של עסק מיושן ולא רלוונטי, תוכלו ליצור רושם של עסק מודרני וחדשני יותר. כמו כן, החשבונית תסייע לכם במיתוג העסק, מאחר והיא תכיל את השם והלוגו של העסק שלכם. כמובן שמדובר על דרך יעילה לשמור על סדר וארגון, מאחר ותוכלו לשלוף כל חשבונית הנחוצה לכם תוך שניות בודדות בלבד, במקום להתעסק בחיטוט בקלסרי התיוק. אף חשבונית לא תלך לכם לאיבוד ותוכלו תמיד לשמור את האצבע על הדופק ולעקוב אחר ההוצאות וההכנסות שלכם.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת ומקצועית להנהלת חשבונות ולניהול העסק. המערכת שלנו תאפשר לכם להפיק חשבונית מס דיגיטלית וליהנות ממיתוג העסק שלכם בתור עסק ירוק ומודרני יותר. המערכת שלנו פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' והיא מחזיקה ברישיון מרשם התוכנות לניהול מערכת חשבונות של רשות המיסים. התנסו עוד היום במערכת!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן