המדריך הקצר לשליחת חשבוניות בוואטסאפ | Account IT

המדריך הקצר לשליחת חשבוניות בוואטסאפ

אין ספק כי שליחת חשבוניות בוואטסאפ נחשבת לשירות חשוב וחיוני עבור רוב סוגי העסקים, מאחר ומרבית הלקוחות יעדיפו לקבל את החשבונית שלהם באמצעים דיגיטליים, במקום להתעסק עם ניירת מיותרת. מעבר לנוחות וליכולת לשמור את החשבוניות בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, מדובר גם על פתרון ירוק ואקולוגי, התורם לשמירה על כדור הארץ ומונע בזבוז מיותר של דיו ונייר. לכן כל סוג של עסק חייב להצטייד במערכת מתקדמת להפקת חשבוניות אונליין, המאפשרת לשלוח את החשבונית ישירות לוואטסאפ של הלקוח. חשוב כמובן לוודא כי מדובר על מערכת מתקדמת ואיכותית, שתסייע לכם לנהל את החשבונות של העסק ולהפיק חשבוניות בצורה מהירה ויעילה, באמצעות ממשק משתמש נוח וידידותי.

המדריך הקצר לשליחת חשבוניות בוואטסאפ

כל מה שחשוב לדעת לגבי שליחת חשבוניות בוואטסאפ והפקת חשבוניות אונליין

חשוב להדגיש כי באמצעות מערכת להפקת חשבוניות אונליין ניתן להפיק חשבוניות ירוקות, שאינן מזהמות את הסביבה ומאפשרות לחסוך בהוצאות מיותרות על הדפסת פנקס חשבוניות. מעבר לכך, כדאי לדעת כי מדובר על חשבוניות רגילות לחלוטין מבחינה משפטית, הנשמרות בענן וזמינות עבורכם בכל רגע נתון. אין שום צורך לשמור את כל הניירת והקלסרים השונים, שתופסים המון מקום וצוברים אבק, מאחר ובעידן הנוכחי ניתן לשמור את כל המסמכים בענן וליהנות מגישה נוחה ומהירה, המושגת באמצעות המרחב הדיגיטלי. הפקת החשבונית מהירה במיוחד ואינה מצריכה התעסקות מיותרת והלקוח מקבל אותה באופן מידי לוואטסאפ שלו. כמו כן, מערכת להפקת חשבוניות מאפשרת בקרה מלאה אחר הפקת החשבוניות הדיגיטליות, מסייעת באיתור של טעויות שונות ואף מציינת חריגות.

שליחת חשבוניות בוואטסאפ – כיצד לעשות זאת במערכת אקאונט איט?

מערכת אקאונט איט הינה מערכת מתקדמת להפקת חשבוניות אונליין, המחזיקה ברישיון מרשם התוכנות לניהול מערכת חשבונות של רשות המיסים. המערכת מאפשרת שליחה פשוטה ומהירה של החשבוניות ישירות לוואטסאפ של הלקוח, באמצעות הקפדה על מספר פעולות פשוטות. קודם כל, יש צורך להפיק את החשבונית הרצויה באמצעות שימוש במערכת. לאחר מכן, יש ללחוץ על הכפתור "חתום ושלח", המופיע במסך התצוגה המקדימה. במסך הבא של שיתוף המסמכים, תצטרכו ללחוץ על הסמל של תוכנת הוואטסאפ. בהמשך, תוכלו לנסח הודעה ללקוח הרלוונטי ולשלוח אליו את החשבונית, באמצעות לחיצה על הכפתור "שלח וואטסאפ". 

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת משוכללת ומתקדמת להפקת ושליחת חשבוניות בוואטסאפ. המערכת שלנו פותחה ע"י משרד רו"ח מוכר וידוע, המלווה את העבודה השוטפת ומבטיח עמידה בכל דרישות החוק. המערכת מבוססת על טכנולוגיית הענן, המאפשרת להפיק את החשבוניות מכל מקום ובכל זמן ולשלוח אותן ישירות לווטאספ של הלקוח, בצורה הקלה והמהירה ביותר. החשבוניות מכילות חתימה דיגיטלית והמערכת מאפשרת להפיק דוחות כספיים, על מנת לעקוב אחר מצב העסק בכל רגע נתון. אנו כאן לסייע ולייעץ לכם, צרו קשר לכל שאלה או בקשה, או פשוט הירשמו למערכת!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן