האלמנט האקולוגי בחשבונית אונליין |

האלמנט האקולוגי בחשבונית אונליין 

היום כמעט כולם כבר משתמשים במערכת ייעודית לצורך הפקת חשבונית אונליין, מאחר ומדובר על הדרך הנוחה והיעילה ביותר להפיק את החשבוניות של העסק. במקום לבזבז זמן יקר על מילוי הפרטים הרלוונטיים בחשבונית הידנית, ניתן להפיק חשבונית אונליין תוך שניות בודדות בלבד. תוכלו לשלוח את החשבונית ישירות למייל או לווטסאפ של הלקוח, ללא שום צורך להתעסק עם שירותי הדואר. הדבר תורם כמובן למוניטין של העסק ומשפר את חוויית הלקוח, לכן זהו צעד חשוב בשימור הלקוחות של העסק שלכם ובשמירה על הרווחיות שלו. אך מעבר לכל הסיבות האלו, יש לזכור את האלמנט האקולוגי בחשבונית אונליין, שקיימת אך ורק במרחב הווירטואלי, ולכן אינה מזהמת את כדור הארץ ואינה מצריכה בזבוז מיותר של דיו ונייר.

האלמנט האקולוגי בחשבונית אונליין

האלמנט האקולוגי בחשבונית אונליין – על מה חשוב לתת את הדעת?

חשבונית אונליין הינה חשבונית דיגיטלית, המופקת באמצעות תוכנה ייעודית, העומדת בכל דרישות החוק. חשבונית מסוג זה אינה שונה מבחינה משפטית מכל חשבונית ידנית, לכן היא נחשבת לאופציה המומלצת ביותר עבור כל סוגי העסקים. מאחר וחשבוניות אונליין נשלחות ללקוחות העסק באמצעות המייל או הווטסאפ, אין שום צורך להדפיס אותן ולתייק בקלסרים העבים של פעם. לעומת החשבוניות הידניות, ניתן לשלוף אותן בקלות מתוך המערכת, במקום לבזבז זמן יקר על חיטוט בקלסרים השונים. כמובן שהחשבונית הדיגיטלית מאפשרת לחסוך בהוצאות של העסק, מאחר ואין שום צורך לשלם עבור הדפסת פנקסי חשבוניות ידניים ואין צורך בהוצאות מיותרות עבור ארונות תיוק, קלסרים ואפילו דמי שכירות וחשבונות ארנונה גבוהים יותר, לצורך אחסון ארונות התיוק והקלסרים השונים. תוכלו לחסוך בדמי השכירות ובחשבון הארנונה וכמובן לתרום לשמירה על כדור הארץ, בזכות השימוש בחשבונית אונליין.

חשבונית אונליין – הדרך האולטימטיבית לשמור על הסביבה

אין ספק כי המגמה הירוקה נחשבת היום למיינסטרים, לכן כל סוג של עסק חייב לתת על כך את הדעת. רוב הלקוחות כבר מודעים לנזקים העצומים של ההתחממות הגלובלית, דבר שמוביל לא פעם להעדפה של עסקים ירוקים, על פני עסקים שאינם נותנים את הדעת על ענייני הסביבה. באמצעות חשבונית אונליין תוכלו למתג את עצמכם בתור עסק ירוק, דבר שיוביל ללקוחות פוטנציאליים חדשים, התומכים בשמירה על איכות הסביבה. כמו כן, תוכלו לתרום לעתיד כדור הארץ, בזכות החיסכון בבזבוז של דיו ונייר. בנוסף לכך, יש לזכור כי חשבונית אונליין תתרום רבות לעסק שלכם, גם מבחינת השמירה על סדר וארגון, סיוע בבקרה ובמעקב אחר ההכנסות השוטפות של העסק והפקת דוחות עדכניים, באמצעות שימוש בפיצ'רים השונים של המערכת.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת משוכללת ואמינה, המספקת את האפשרות להפיק חשבוניות אונליין. המערכת שלנו עומדת בכל הדרישות של רשות המיסים והיא תוכל לתרום המון להתנהלות היעילה של העסק שלכם. הירשמו למערכת ותתחילו ליהנות מכל היתרונות שלה!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן