הפקת חשבונית מס – מי מתי ואיך? | חשבונית אונליין באינטרנט: תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות

הפקת חשבונית מס – מי מתי ואיך?

כל מי שיש לו עסק יודע כי הפקת חשבונית מס מהווה חלק בלתי נפרד מההתנהלות היומיומית שלו. מדובר על מסמך המתעד עסקה הכוללת מע"מ, לכן רק עוסק מורשה או חברה בע"מ רשאים להפיקו. החוק מחייב כל עוסק מורשה או חברה בע"מ להפיק חשבונית מס עבור כל עסקה, בעוד שעוסק פטור אמור להפיק קבלה בלבד. אם בעבר לא הייתה ברירה אלא להפיק את חשבונית המס בצורה ידנית, הרי שהיום מרבית העסקים משתמשים בתוכנות ומערכות ייעודיות, במטרה לפשט את התהליך ולייעל את העבודה השוטפת. הפקת החשבונית הדיגיטלית תהיה תמיד מהירה ויעילה יותר, מאשר מילוי החשבונית הידנית. כמו כן, הדבר מאפשר התנהלות מסודרת ומאורגנת יותר, מאחר וכל החשבוניות נשמרות במערכת ומאפשרות הפקת דוחות מתקדמים בכל רגע נתון.

הפקת חשבונית מס - מי מתי ואיך?

הפקת חשבונית מס – מידע חיוני לכל בעל עסק!

רוב בעלי העסקים בוחרים היום להשתמש בתוכנות ייעודיות, לצורך הפקת חשבוניות מס. מדובר על חלק בלתי נפרד מניהול העסק, מאחר והתחרות היום נחשבת לקשה במיוחד. לכן בעלי עסקים שלא ישכילו לעמוד בקצב, עלולים למצוא את עצמם מחוץ לתחרות. תוכנה ייעודית תאפשר לכם לזרז את תהליך העבודה ולאפשר לכל לקוח לקבל חשבונית מס ישירות למייל או לווטסאפ, במטרה למנוע בזבוז מיותר של דיו ונייר. כמו כן, התוכנה תחסוך לכם את הצורך לאחסן את כל העתקי החשבוניות בקלסרים, שיתפסו מקום מיותר בארון. במקום זה, ניתן להסתמך על גיבוי כל הנתונים בענן, לצורך הפקתם המיידית בעת הצורך. כמו כן, התוכנה תספק לכם את האפשרות להפיק דוחות מדויקים, שיאפשרו לכם לשמור את היד על הדופק ולהבין בכל רגע נתון את מצב העסק שלכם.

פרטים שחשוב להכיר לגבי הפקת חשבונית מס

חשבונית מס תקנית חייבת להכיל את תאריך העסקה, שם הלקוח וכתובתו, הסכום הכולל של העסקה בצירוף המע"מ וכמובן פירוט העסקה. כמו כן, החשבונית חייבת להכיל מספר סידורי תקין ואת פרטי בית העסק, כולל מספק עוסק מורשה. כדאי לזכור כי לפי החוק יש להפיק חשבונית מס עבור כל עסקה וקבלה עבור קבלת התשלום. אך אופציה נוספת היא להפיק מראש רק חשבונית מס קבלה, מיד לאחר ביצוע העסקה וקבלת התשלום. מדובר על מסמך המאחד את שני המסמכים, דבר שמקל על העבודה וחוסך התעסקות מיותרת. 

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת לצורך הפקת חשבוניות מס. המערכת שלנו מאפשרת להפיק חשבונית מס בצורה הקלה והמהירה ביותר, תוך כדי הקפדה על כל התקנות והחוקים הרלוונטיים. המערכת פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' והיא פועלת על גבי הענן. תוכלו לגשת למערכת בכל זמן ומכל מקום על מנת להפיק חשבוניות, דוחות וכדומה. כל המסמכים נשלחים ישירות למייל של הלקוח, דבר שמאפשר לכם לחסוך בזמן והתעסקות מיותרת. נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה ובכל בעיה, הירשמו למערכת בהקדם!

 

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן