דרישת תשלום אונליין - ידידותי יותר, חסכוני יותר | Account-It

דרישת תשלום אונליין – ידידותי יותר, חסכוני יותר

היום כל סוג של עסק חייב להכיר את האופציה של דרישת תשלום אונליין. מדובר על דרך מהירה ויעילה יותר לבקש את התשלום המגיע לכם, ללא שום צורך לשלוח מסמך פיזי. בזכות המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות השמירה על כדור הארץ, רוב העסקים עוברים לעבודה במודל אקולוגי. כלומר, במקום להפיק מסמכים פיזיים, נעשה מעבר למסמכים ווירטואליים. מדובר על חיסכון משמעותי בדיו ונייר, דבר שכמובן תורם לשמירה על הסביבה ומונע בזבוז מיותר של משאבים. כמו כן, רוב הלקוחות שלכם יעדיפו לקבל דרישת תשלום אונליין, במקום להתעסק עם ניירת מיותרת. הדרך היעילה ביותר לשלוח דרישת תשלום, היא באמצעות הוצאת חשבונית עסקה. ניתן להשתמש במערכת מתקדמת ויעילה להנהלת חשבונות, על מנת להפיק את כל סוגי המסמכים הנדרשים עבורכם, כולל חשבונית עסקה. תוכלו לשלוח את החשבונית ישירות מהמערכת למייל של הלקוח ולהבטיח לעצמכם עבודה יעילה וחסכונית יותר.

דרישת תשלום אונליין - ידידותי יותר, חסכוני יותר

דרישת תשלום אונליין – כיצד לעשות זאת נכון?

החוק אינו קובע תנאים ברורים להפקת דרישת תשלום, לכן ברמה העקרונית תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם מסמך וורד בסיסי. אך הרבה יותר מקצועי והרבה יותר נוח להפיק חשבונית עסקה. בדיוק כפי שאתם מפיקים חשבונית מס באמצעות מערכת ייעודית להנהלת חשבונות, כך תוכלו להפיק גם חשבונית עסקה. המערכת מסוגלת לייצר את המסמך תוך שניות בודדות בלבד ולשלוח אותו לכתובת המייל של הלקוח. ניתן להוציא דרישת תשלום עבור כל סוג של שירות או מוצר שאתם מספקים. אם בעבר רוב הלקוחות דרשו שתשלחו להם חשבונית מס בטרם העברת התשלום, הרי שהיום יצא תיקון לחוק האוסר על הלקוח לדרוש מכם חשבונית או קבלה לפני העברת התשלום. לכן חשבונית עסקה נחשבת לאופציה החוקית הנוחה ביותר לדרישת תשלום, במטרה למנוע מכם לשלם מס לפני שקיבלתם את התשלום המדובר.

מה כדאי לדעת לגבי דרישת תשלום אונליין?

חשבונית עסקה אינה מחזיקה בשום סוג של השלכות מבחינת מיסוי, לכן מס הכנסה אינו מנהל מעקב אחר ההוצאה שלה. תוכלו להפיק את חשבונית העסקה בהתאם לצרכים שלכם, ללא שום צורך לדווח על כך לרשויות המס. עם זאת, מומלץ להתנהל בצורה יעילה ומסודרת, על מנת לעקוב אחר ההתנהלות הפיננסית שלכם. חשבונית העסקה אמורה להכיל את שם העסק שלכם ומספר הח.פ שלו, תאריך ההפקה של המסך, שם הלקוח והסכום לתשלום. מדובר על פרטים הזהים לפרטים המצויים על חשבונית המס. ברמת העיקרון, דרישת התשלום באמצעות חשבונית עסקה מהווה אסמכתא לאישור העסקה ביניכם לבין הלקוח, לכן מומלץ לפרט את מהות העסקה- סוג השירות או סוג המוצר והכמות שהוזמנו על ידי הלקוח.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם את האפשרות להפיק דרישת תשלום אונליין באמצעות המערכת המתקדמת והמשוכללת שלנו. התנסו במערכת ותיצרו סדר וארגון בהנהלת החשבונות בעסק שלכם!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן