חשבונית אונליין באינטרנט - האם מדובר בפתרון רווחי? | Account It

חשבונית אונליין באינטרנט – האם זה ריווחי?

אין ספק כי חשבונית אונליין באינטרנט יכולה להיות רווחית למגוון רחב של עסקים, חברות ופרילנסרים. מדובר על הדרך היעילה והנוחה ביותר להוציא חשבונית, ללא שום צורך להתעסק עם פנקס חשבוניות מודפס, ניירת מיותרת וקלסרי תיוק ענקיים. כמו כן, כדאי לזכור כי חשבונית אונליין תוכל להעביר את המסר כי מדובר על עסק מקצועי ואיכותי, לעומת עסק שמפיק חשבוניות באופן ידני ושולח אותן בדואר. אף אחד לא היה רוצה לחכות לקבלת החשבונית בדואר, מכיוון שלא פעם המכתבים הולכים לאיבוד או לחילופין, מגיעים רק אחרי ימים ארוכים של המתנה. לכן לא ניתן בכלל להשוות בין החשבונית הידנית, לבין החשבונית אונליין, שניתן להפיק תוך שניות בודדות בלבד ולשלוח ישירות למייל או לווטסאפ של הלקוח.

חשבונית אונליין באינטרנט - האם זה ריווחי?

חשבונית אונליין באינטרנט – כל היתרונות

מעבר להשקעה במוניטין של העסק שלכם, יש לזכור כי חשבונית אונליין באינטרנט יכולה גם לתרום למיתוג שלו. ניתן להוסיף לחשבונית את הלוגו של העסק וכמובן לציין את הפרטים העדכניים ליצירת קשר. הדבר יכול לתרום רבות למיתוג של העסק שלכם וכמובן להעביר מסר של עסק רציני ומקצועי. כמו כן, כדאי לציין כי חשבונית אונליין נחשבת לחשבונית ירוקה, שתורמת לשמירה על כדור הארץ. בשנים האחרונות ישנה מודעות מוגברת לנושא, לכן רק הגיוני להשקיע בחשבונית מסוג זה. מלבד החשיבות של שמירה על כדור הארץ, כדאי לציין כי הדבר תורם למיתוג של העסק שלכם בתור עסק ירוק ואקולוגי. מעבר לכך, כדאי לציין כי חשבונית אונליין יכולה לחסוך בהוצאות של העסק, מאחר והיא מאפשרת לחסוך בהוצאות על הדפסת פנקס החשבוניות הידני. יש לזכור כי כל החשבוניות שתפיקו יישמרו במערכת, לכן לא יהיה שום צורך להשקיע בארונות תיוק שתופסים מקום רב בחלל החדר או בקלסרים העבים שממלאים אותם.

מה כדאי לדעת על חשבוניות אונליין באינטרנט?

כל סוג של עסק מחויב לפי חוק להפיק חשבונית עבור כל תשלום שהוא גובה מהלקוחות שלו. אם בעבר לא הייתה ברירה אלא להזמין פנקסי חשבוניות ידניים, הרי שהיום ניתן ליהנות מהיתרונות של חשבוניות אונליין. מדובר על חשבוניות דיגיטליות שאינן שונות מבחינה משפטית מכל חשבונית ידנית. אך כמובן שחשבוניות אלו קיימות רק במרחב הווירטואלי, לכן יותר קל לשלוף אותן בעת הצורך, לשלוח ללקוחות שלכם או לבצע בקרה ומעקב אחר כל חשבונית שהופקה על ידי המערכת.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת ומקצועית להפקת חשבוניות אונליין באינטרנט. המערכת שלנו פותחה על ידי משרד רואי החשבון הוותיק והמוכר אהרן ושות', דבר שמבטיח לכם הקפדה על כל דרישות החוק. המערכת שלנו מספקת ממשק משתמש ידידותי ואינטואיטיבי והיא מבוססת על טכנולוגיית הענן, המבטיחה גישה נוחה למערכת ולכל הנתונים הרלוונטיים בקלות ובמהירות מכל מקום ובכל זמן. הירשמו למערכת ותתנסו בכל היתרונות!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן