חשבונית אונליין - להיפטר מניירת מיותרת : קבלה ירוקה | AccountIT

חשבונית אונליין – להיפטר מניירת מיותרת 

היום כבר כמעט ולא ניתן למצוא עסקים, חברות וארגונים, שאינם משתמשים במערכת ייעודית להפקת חשבונית אונליין. יש לזכור כי מרבית הלקוחות אינם סבלניים במיוחד, לכן רובם לא ישמחו לבזבז את הזמן שלהם עד שתפקידו להם חשבונית ידנית, או לחילופין, תשלחו אותה בדואר. הרוב המוחלט של האנשים יעדיפו לקבל חשבונית אונליין, על מנת להימנע מהתעסקות עם ניירת מיותרת.

כולנו יודעים שישנה סכנה תמידית כי הניירת תעוף ברוח או תלך לאיבוד ברחבי הבית, לכן הרבה יותר נוח לעבוד עם חשבונית דיגיטלית, השמורה בענן ואינה מצריכה תיוק ידני בקלסרים עבים או מקום אחסון ייעודי. באמצעות תוכנה ייעודית תוכלו לגשת בכל רגע נתון לכל החשבוניות שהפקתם וכמובן להפיק דוחות חיוניים, שיאפשרו לכם להבין את מצב העסק שלכם.

חשבונית אונליין - להיפטר מניירת מיותרת 

חשבונית אונליין – חלק בלתי נפרד מהעידן המודרני

אם בעבר רק מעטים היו מודעים לכל נושא התחממות האקלים וההשפעה ההרסנית של האדם על כדור הארץ, הרי שהיום כבר מדובר על ידע כללי. רוב האנשים מקפידים על מחזור ומנסים להמעיט את השימוש במוצרים, העלולים להזיק לסביבה.

לכן רק הגיוני להשקיע בחשבונית אונליין, המאפשרת לחסוך בבזבוז מיותר של דיו ונייר. מדובר על חלק מהותי במגמה הירוקה, לכן אין זה מפתיע כי רוב העסקים כבר עברו למערכת ייעודית, שתסייע להם להפיק חשבוניות ולנהל את העסק.

חשבונית אונליין – מדוע חשוב לכם להשקיע בכך?

חשבונית אונליין קיימת אך ורק אונליין, לכן היא אינה מצריכה בזבוז של המשאבים השונים, כגון דיו, נייר ושטח אחסון ייעודי במשרד שלכם. מדובר על חיסכון בהוצאות של העסק וכמובן תרומה עצומה לאקולוגיה. מעבר לכך, מדובר על דרך נפלאה ליהנות ממהירות ויעילות, מאחר והפקת החשבונית תהיה תמיד מהירה יותר, מאשר כתיבת חשבונית ידנית.

מדובר על שיפור משמעותי של חווית הלקוח שלכם, דבר שיכול לתרום המון לרווחיות של העסק. בנוסף לכך, חשוב לציין כי מדובר על חשבונית חוקית לחלוטין, שמוכרת על ידי רשויות המס. בזכות המערכת הייעודית עבור הפקת חשבוניות אונליין תוכלו להיות תמיד בבקרה ומעקב אחר מצב העסק שלכם.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם חשבוניות אונליין, באמצעות המערכת המתקדמת שלנו. המערכת מאפשרת להפיק חשבוניות אונליין, לצד הנהלת חשבונות וניהול העסק. המערכת פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות', דבר שיכול להבטיח לכם שקט נפשי והתנהלות מקצועית ויעילה במיוחד. המערכת פועלת על גבי הענן, דבר שמאפשר לכם להפיק חשבוניות מכל מחשב ומכל סמארטפון בכל זמן ובכל מקום.

כל הנתונים מגובים ותוכלו לגשת אליהם בקלות, להפיק דוחות ולשלוח את המסמכים השונים במייל. ניתן להפיק כל חשבוניות תוך שניות בודדות בלבד ולשלוח אותה ישירות למייל של הלקוח, ללא שום צורך בהתעסקות עם פנקס החשבוניות.

הירשמו למערכת עוד היום והתנסו בכל היתרונות שלה!

 

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן