איך גם אתם תוכלו לעבור בקלות לשימוש בקבלה ירוקה? | חשבונית אונליין באינטרנט: תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות

איך גם אתם תוכלו לעבור בקלות לשימוש בקבלה ירוקה?

איך גם אתם תוכלו לעבור בקלות לשימוש בקבלה ירוקה?

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר עסקים, הבוחרים לעבור להשתמש בקבלה ירוקה. מדובר ללא ספק על הפתרון הנוח, היעיל, המהיר והזמין ביותר, המאפשר לכל אחד להוציא קבלה באמצעות הסמארטפון או המחשב שלו. במקום לשלוח את הקבלה בדואר, ניתן לשלוח אותה ישירות למייל של הלקוח או לווטסאפ שלו, דבר שחוסך המון התעסקות וכאב ראש מיותר. החוכמה היא רק לעבוד עם תוכנה מקצועית ואמינה, שתוכל להבטיח לכם את כל היתרונות של קבלה ירוקה במחיר נוח ומשתלם.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם תוכנה מתקדמת ויעילה להפקת חשבוניות אונליין. התוכנה שלנו תאפשר לכם להוציא קבלה ירוקה על כל עסקה, תוך כדי סיוע בניהול העסק ובהנהלת החשבונות. המערכת שלנו פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' והיא זוכה לליווי המקצועי של המשרד, דבר המבטיח מענה מקצועי והתאמה מלאה לחוקי המדינה. 

מעבר לשימוש בקבלה ירוקה – איך תדעו שהגיע הרגע הנכון?

אומנם ניתן עדיין למצוא בעלי עסק הבוחרים להפיק חשבוניות וקבלות בצורה ידנית, אך הרוב המוחלט של בעלי העסקים כבר בחר להתקדם לעידן המודרני. היום ניתן למצוא את כל סוגי השירותים אונליין, לכן רק הגיוני להשקיע בקבלה ירוקה, שתישלח למייל של הלקוח ולא תצריך התעסקות מיותרת. כל סוג של עסק המעוניין להמשיך לגדול, לצמוח ולהתפתח, חייב להתאים את עצמו לדרישות השוק ולעמוד בתחרות הקשה הקיימת היום בתחום. לכן המעבר לקבלה הירוקה יכול לחסוך לכם המון התעסקות ולהבטיח לעסק שלכם את כל היתרונות של ניהול החשבוניות והקבלות אונליין. יש לזכור כי באמצעות קבלה ירוקה תצליחו לשמור את כל הקבלות במקום אחד ותוכלו להפיק את כל הדוחות הרלוונטיים עבורכם בלחיצת כפתור. אין שום צורך לשמור את העתקי הקבלות ולהעביר לרו"ח שלכם ניירת מיותרת, מאחר ותוכלו לשלוח אליו את הדוח המעודכן, באמצעות שימוש במערכת.

קבלה ירוקה – כל היתרונות ששווה להכיר

מעבר לסדר ולארגון שהשימוש במערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות יכול לספק לכם, מדובר גם על יתרון משמעותי הכולל שמירה על איכות הסביבה. היום כבר אין שום צורך לבזבז כמויות גדולות של נייר ודיו, מאחר ובאמצעות התפתחות הטכנולוגיה תוכלו להבטיח לעצמכם הפקת חשבוניות וקבלות בהתאם לדרישות החוק, ללא שום צורך בהתעסקות המסורבלת בפנקסי החשבוניות ובבזבוז משווע של נייר. באמצעות שימוש במערכת ייעודית תוכלו להפיק ללקוחות שלכם את כל הקבלות וכל החשבוניות בקלות ובמהירות ולשלוח אותן ישירות למייל שלהם, על מנת לפשט את התהליך ולהפוך אותו למהיר ויעיל יותר. כמו כן, קבלה ירוקה מסייעת למיתוג העסקי שלכם, מאחר והיא מסייעת לבנות את המוניטין של העסק. קבלה דיגיטלית משדרת מסר של עסק רציני ומקצועי, לכן מדובר על יתרון שכדאי לקחת בחשבון.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם קבלה ירוקה באמצעות המערכת המתקדמת שלנו. הירשמו לשירות עוד היום!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן