הפקת חשבונית ממוחשבת לניהול העסק | Account It

הפקת חשבונית ממוחשבת – כל המידע

היום כבר אין שום ספק כי הפקת חשבונית ממוחשבת מהווה חלק מהותי ובלתי נפרד מכל סוג של עסק. אם בעבר רוב העסקים היו טורחים על כתיבת חשבונית ידנית, הרי שהיום מדובר על בודדים בלבד. הרבה יותר נוח, מהיר ופשוט להפיק חשבונית אונליין, באמצעות תוכנה אמינה ומקצועית המיועדת לכך. תוכנה מסוג זה יכולה להתאים לכל סוגי העסקים, הארגונים והחברות, מאחר והיא פשוטה לשימוש ואינה מצריכה הדרכה מיוחדת או ניסיון קודם. כל אחד יכול להפיק חשבונית באמצעות המחשב, הלפטופ, הטאבלט או הסמארטפון שלו, דבר שיכול להיות שימושי במיוחד בעולם המודרני. חשוב כמובן לבחור בתוכנה מקצועית, שתאפשר לכם להפיק דוחות רלוונטיים ולהבין בכל רגע נתון את המצב הפיננסי של העסק שלכם.

הפקת חשבונית ממוחשבת - כל המידע

הפקת חשבוניות ממוחשבות – מה כדאי לדעת מראש?

קודם כל, כדאי לזכור כי באמצעות הפקת חשבוניות דיגיטליות תוכלו לשפר את הרושם הראשוני שלכם, מאחר ועסק שמפיק חשבוניות ידניות עלול להיתפס כעסק מיושן ולא רציני. רוב הלקוחות מצפים לקבל חשבונית דיגיטלית ישירות למייל, דבר שמקל עליהם על ההתנהלות עם הניירת ומונע ממסמכים חשובים ללכת לאיבוד. לכן רוב הלקוחות לא ישמחו לקבל חשבונית ידנית, שתצריך מהם התעסקות עם ניירת מיותרת. בנוסף לכך, יש לזכור כי הפקה של חשבונית דיגיטלית תתרום למיתוג של העסק שלכם, מאחר ותוכלו להוסיף את השם של העסק ואת הלוגו שלכם לחשבונית. כמובן שמדובר על תרומה עצומה לכדור הארץ, מאחר וחשבונית דיגיטלית אינה מצריכה בזבוז מיותר של מים ודיו, לכן היא תורמת למיתוג העסק שלכם בתור עסק ירוק.

החשיבות של הפקת חשבונית ממוחשבת 

חשוב להדגיש כי מבחינה משפטית חשבונית ממוחשבת אינה שונה כלל מחשבונית ידנית. חשבונית שהופקה על ידי תוכנה להנהלת חשבונות תאפשר לכם לשלוח את החשבונית ישירות למייל של הלקוח ובכך לחסוך לעצמכם וללקוחות שלכם זמן יקר והתעסקות מיותרת. כמו כן, מדובר על חיסכון בהוצאות של העסק, מאחר ואין שום צורך לשלם עבור הדפסה של פנקסי חשבוניות וניתן לחסוך בבזבוז מיותר של משאבים. מי שיקפיד להפיק את החשבונית באמצעות מערכת מתקדמת לניהול העסק יוכל ליהנות גם מכל היתרונות של המערכת ולייעל את ניהול העסק. כמובן שחשבונית דיגיטלית תתרום המון לסדר ולארגון של העסק, מאחר ותוכלו לשלוף בקלות כל חשבונית שהפקתם, ללא שום צורך להתעסק עם קלסרים עבים ומאובקים. 

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת ויעילה, המשמשת לצורך הפקת חשבונית ממוחשבת וניהול העסק. המערכת שלנו תסייע לכם להתנהל בצורה יעילה יותר וכמובן ליהנות מהאפשרות להפיק חשבוניות במהירות ובקלות ובכך לתרום לאיכות הסביבה. המערכת שלנו פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' והיא עומדת בכל דרישות החוק ומחזיקה ברישיון מרשם התוכנות לניהול מערכת חשבונות של רשות המיסים. התנסו עוד היום במערכת!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן