לאיזה סוגי עסקים חתימה דיגיטלית מתאימה? | חשבונית אונליין באינטרנט: תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות

לאיזה סוגי עסקים חתימה דיגיטלית מתאימה?

לאיזה סוגי עסקים חתימה דיגיטלית מתאימה?

היום ניתן למצוא יותר ויותר עסקים, הנהנים מכל היתרונות של חתימה דיגיטלית. אם בעבר היה צורך להדפיס את כל סוגי המסמכים, לחתום עליהם באופן ידני ולאחר מכן לסרוק מחדש ולשלוח ללקוחות או לספקים, הרי שהיום ניתן לחתום על כל סוגי החוזים וההסכמים בצורה דיגיטלית. אין שום צורך לנסוע לצד השני של המדינה, על מנת לחתום על חוזה באופן אישי, מאחר וניתן פשוט לשלוח אותו במייל וליהנות מהחיסכון של חתימה דיגיטלית, המאפשרת לחסוך לכם המון זמן, התעסקות ומאמץ. באמצעות חתימה דיגיטלית תוכלו לשכוח מפקסים ודואר, מאחר וניתן לחתום על הכול דרך המחשב או הסמארטפון, ללא שום צורך להתעכב בדואר ישראל או להתעסק עם שליחת פקסים.

חתימה דיגיטלית – איזה סוג של עסק יכול להרוויח מכך?

כמעט כל סוג של עסק יכול להרוויח מהשימוש בחתימה דיגיטלית, מאחר ומדובר על דרך יעילה, מהירה ונוחה לחתום על כל סוגי המסמכים, החוזים וההסכמים השונים. כמובן שבתי עסק הנאלצים להתמודד עם כמויות גדולות של טפסים, הסכמים ומסמכים שונים שדורשים חתימה, יוכלו להרוויח הרבה יותר מהשירות. יש לזכור כי חתימה דיגיטלית נועדה להקל על ההתנהלות השוטפת של העסק ולחסוך במשאבים. לכן כל מי שמוצא את עצמו מדפיס מסמכים, חותם עליהם באופן ידני ולאחר מכן סורק אותם בחזרה למחשב, מבזבז שעות על גבי שעות לחינם. הרבה יותר פשוט, מהיר ונוח לחתום על הכול באופן דיגיטלי, ולאחר מכן לשלוח את המסמכים ישירות ללקוח, לספק או לכל גורם אחר. אין שום סיבה שלא להרוויח מהתפתחות הטכנולוגיה ולהמשיך לבזבז משאבים על שיטות עבודה פחות יעילות ופחות משתלמות.

מה כדאי לדעת לגבי חתימה דיגיטלית?

קודם כל, חשוב להבין כי באמצעות שירות של חתימה דיגיטלית תוכלו לחתום בצורה מידית על כל מסמך ולשגר אותו בקלות ובמהירות לכל רחבי העולם. בזכות חוק חתימה אלקטרונית ניתן לחתום באופן דיגיטלי על כל מסמך משפטי, מאחר וחתימה דיגיטלית תקינה מבחינה משפטית ושוות ערך לחתימה ידנית. מדובר על יתרון עצום עבור כל סוג של עסק, מאחר ובאמצעות חתימה דיגיטלית ניתן לחסוך בזמן, משאבים ואנרגיה. הדבר מאפשר להימנע מהתנהלות מסורבלת ומורכבת ולספק מענה מהיר לכל לקוח ולכל ספק. יש לזכור כי באמצעות חתימה דיגיטלית ניתן לסגור כל סוג של עסקה בזמן אמת, דבר שמגדיל באופן משמעותי את אחוזי המכירות. במקום שהלקוח ייקח את הזמן ויחשוב על העסקה, תוכלו לסגור את כל התהליך תוך דקות בודדות בלבד. כמו כן, חתימה דיגיטלית מסייעת לשמור על הסביבה ומונעת בזבוז מיותר בדיו ובנייר. 

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם חתימה דיגיטלית, שתקל באופן משמעותי על ההתנהלות היומיומית שלכם בעסק. התוכנה שלנו עומדת בכל האישורים הנדרשים, ידידותית למשתמש ואינטואיטיבית לתפעול. הירשמו באתר או צרו קשר לכל שאלה ולכל בעיה.

 

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן