תוכנת הנהלת חשבונות כפולה – למי זה מתאים? | Account It

תוכנת הנהלת חשבונות כפולה – קווים לדמותה

כל מי שמחזיק בעסק יודע כי כל התחום של הנהלת חשבונות מצריך לא מעט סדר וארגון. אין זה פשוט לעקוב אחר ההכנסות וההוצאות של העסק, לכן מומלץ להיעזר במערכת ייעודית שתסייע לכם במשימה ותבטיח לכם עמידה בכל הדרישות של רשויות המס. תוכנת הנהלת חשבונות כפולה תאפשר לכם להנפיק את כל סוגי החשבוניות הנדרשות עבורכם, לצד היכולת להפיק דוחות עדכניים ולהימנע מבעיות בתזרים המזומנים. יש לזכור כי כל סוג של עסק בארץ מחויב לפי הוראות ניהול ספרים לנהל את החשבונות שלו בהנהלת חשבונות חד צידית או דו צידית (כפולה). הנהלת חשבונות חד צידית כוללת את ניהול הרווח וההפסד של העסק, ללא ציון אופן התשלום. שיטה זו נחשבת לפשוטה יותר וקלה יותר לרישום, אך רק עסקים בעלי מחזור כספי קטן רשאים להשתמש בה. 

תוכנת הנהלת חשבונות כפולה – קווים לדמותה

תוכנת הנהלת חשבונות דו צידית – למי זה מתאים?

הנהלת חשבונות כפולה (דו צידית) מחייבת רישום מפורט לא רק של ההכנסות וההוצאות של העסק, אלא גם רישום של כל פעולה מול הפעולה ההפוכה. למשל, רכישה של ציוד מחשבים לעסק תכתב מול ההוצאה הכלכלית של המחשבים האלו. כמו כן, יש להוסיף את אופן התשלום על כל הוצאה, דבר שאינו נדרש בהנהלת חשבונות חד צידית. שיטה זו דורשת יותר הבנה, לכן מומלץ להיעזר במערכת הנהלת חשבונות מקצועית ואמינה, לצורך הנהלת חשבונות כפולה. מערכת מסוג זה תוכל לספק לכם תובנות חיוניות לגבי העסק שלכם, לצד מסקנות פיננסיות שיאפשרו לכם לבצע בחירות נבונות ומושכלות יותר. 

תוכנת הנהלת חשבונות כפולה – מה כדאי לדעת?

לפי החוק בארץ כל חברה בע"מ חייבת להקפיד על הנהלת חשבונות כפולה, במטרה למנוע טעויות והשמטות מכוונות. שיטה זו מאפשרת בקרה כפולה, באמצעות ניהול רישום מקביל של כל התשלומים והתקבולים של החברה. שיטה זו מחייבת רישום של כל הפעולות הכספיות בחברה, כולל רישום תנועות בחשבונות הבנק השונים, כרטיסי ספק וכדומה. רישום מסוג זה מאפשר פיקוח הדוק יותר על רישום ההכנסות וחיובי הלקוחות, לצד ההוצאות של העסק. מדובר על כלי חיוני המאפשר לנהל את הפן הפיננסי של העסק או החברה בצורה יעילה יותר, ללא שום חשש מטעויות. תוכנה ייעודית תוכל לייעל את העבודה שלכם וכמובן להפחית בהוצאות על רואה החשבון. התוכנה מאפשרת הנפקה של חשבוניות מס, קבלות, תעודות משלוח, הצעות מחיר וכדומה. 

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם תוכנת הנהלת חשבונות כפולה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. המערכת שלנו עומדת בכל דרישות החוק והיא מאפשרת שימוש אינטואיטיבי וידידותי, ללא שום צורך בניסיון קודם בתחום. זוהי הדרך שלכם לחסוך בהוצאות מיותרות וליהנות מרישום קל ופשוט, לצד ליווי צמוד של משרד רואי החשבון אהרן ושות', שפיתחו את התוכנה ומספקים ליווי וסיוע במידת הצורך. התנסו במערכת וגלו את כל היתרונות שלה!

 

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן