הפקת חשבוניות דיגיטליות - מדריך למתחילים | Account-It

הפקת חשבוניות דיגיטליות – מדריך למתחילים

היום יותר ויותר נפוץ לראות בעלי עסקים, המעדיפים להשתמש בתוכנה ייעודית לצורך הפקת חשבוניות דיגיטליות, במקום לרשום את החשבוניות בצורה ידנית. אם בעבר לא הייתה ברירה, אלא להזמין פנקסי חשבוניות ולבצע את כל מלאכת כתיבת החשבוניות בצורה ידנית, הרי שהיום ניתן להיעזר בתוכנה ייעודית, על מנת להקל על התהליך ולשמור על סדר וארגון בהנהלת החשבונות של העסק.

תוכנה ייעודית תאפשר לכם להפיק חשבוניות בכל מקום ובכל זמן, מאחר ורוב התוכנות המודרניות מבוססות על טכנולוגיית הענן. כלומר, כל בעל עסק יכול להפיק חשבוניות באמצעות הסמארטפון שלו, ללא שום קשר לזמן או למיקום הגאוגרפי שלו.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם תוכנה ייעודית לצורך הפקת חשבוניות דיגיטליות. התוכנה שלנו פותחה ומלווה ע"י משרד רואי חשבון אהרן ושות'. היא אינה מחייבת התקנה על מחשב וניתן לגשת אליה בכל מקום ובכל זמן. מדובר על תוכנה ידידותית למשתמש, המאפשרת לשלוח את המסמכים ישירות למייל של הלקוחות, בתוספת חתימה דיגיטלית, שאינה ניתנת לזיוף.

הפקת חשבוניות דיגיטליות - מדריך למתחילים

הפקת חשבוניות דיגיטליות – כיצד לעשות זאת נכון?

כל בעל עסק חייב להוציא חשבונית עבור כל עסקה שהוא מבצע. מדובר על פעולה שלא ניתן לוותר עליה, מאחר והיא מחויבת על ידי רשויות המס. מדובר למעשה על תיעוד הכרחי של כל העסקאות של העסק, המצריכות דיווח למס הכנסה ולמע"מ. באמצעות תוכנה ייעודית ניתן לזרז את התהליך ולהפוך את כל העניין למהיר ויעיל במיוחד. על מנת להתחיל במשימה, יש צורך להירשם למערכת.

לאחר מכן, יש צורך לבחור בתפריט באופציה של יצירת חשבונית חדשה. מערכת יעילה וידידותית למשתמש, תקפיד לרוב על עיצוב מינימליסטי, שיאפשר התמצאות קלה ומהירה בתוך התוכנה. יש צורך למלא את פרטי הלקוח, כאשר לקוחות קבועים יהיו כבר שמורים במערכת. ניתן לבחור באופציה של "לקוח חדש", על מנת לשמור לקוחות קבועים, או לחילופין, להשתמש באופציה של "לקוחות שונים", לצורך הוצאת חשבונית עבור לקוחות מזדמנים. 

המדריך המלא של הפקת חשבוניות דיגיטליות

לאחר מילוי פרטי הלקוח יש לציין את המחיר הניתן עבור השירות או המוצר שמכרתם. מערכת ברמה גבוהה תציג לכם מחירון ראשי, הכולל את מחירי המוצרים והשירותים השונים שהעסק שלכם מספק. ניתן ליצור מחירון אחיד לכולם, או לחילופין, ליצור מראש מספר מחירונים שונים, בהתאם לאופי ולסוג הלקוחות.

הדבר יכול לחסוך לכם זמן ומאמץ, לכן מומלץ להשקיע בכך. מעבר לכך, ניתן לבחור ב"פריט כללי", על מנת למלא באופן עצמאי את פרטי הפריט המדובר, או לחילופין, לבחור פריט שכבר שמור במערכת. ניתן להוסיף הערות לפי הצורך וללחוץ על "הפק חשבונית".

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם מערכת מתקדמת ויעילה המספקת שירותי הפקת חשבוניות דיגיטליות. המערכת שלנו נוחה לתפעול ומתאימה לכל סוגי העסקים. ניתן לפנות אלינו לכל שאלה ולכל בעיה!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן