בעל עסק? הגיע הזמן להתקדם אל חשבונית אונליין | AccountIT

בעל עסק? הגיע הזמן להתקדם אל חשבונית אונליין 

היום כמעט כל בעלי העסקים כבר עברו להשתמש בחשבונית דיגיטלית, מאחר ואין שום סיבה להמשיך להשתמש בפנקס החשבוניות הישן. מאחר וכולנו כבר חיים בעידן המודרני, הרבה יותר פשוט לשלוח את החשבונית ישירות למייל או לווטסאפ של הלקוח, במקום להתעסק עם שליחת חשבונית ידנית בדואר ישראל. לכן חשוב להבין כי חשבונית אונליין לא רק מקלה על העבודה השוטפת של העסק שלכם, אלא היא גם חיונית למוניטין שלכם. מי שלא יטרח לעבור לחשבונית אונליין עלול להיתפס על ידי הלקוחות בתור עסק פחות רציני ופחות מקצועי, מאחר ורוב הלקוחות כבר רגילים לקבל את החשבונית שלהם באופן דיגיטלי.

בעל עסק? הגיע הזמן להתקדם אל חשבונית אונליין

כל הסיבות להתקדם אל חשבונית אונליין

אין ספק כי היום כל סוג של עסק חייב כבר להתקדם לחשבונית אונליין, מאחר ומדובר על שיטת העבודה היעילה והמהירה ביותר. במקום להתעסק עם מילוי ידני של כל הפרטים השונים, תוכלו לבצע את העבודה בצורה מהירה ואוטומטית, באמצעות שימוש במערכת ייעודית. הדבר יימנע טעויות ואי דיוקים ויבטיח לכם תהליכי עבודה יעילים ומהירים יותר. מעבר לכך, יש לזכור כי חשבונית אונליין תבטיח לכם עבודה מסודרת ומאורגנת יותר, מאחר וכל החשבוניות נשמרות במערכת, דבר שמקל לעקוב אחר ההכנסות של העסק. אין שום צורך לשמור עותקים ידניים שנוטים ללכת לאיבוד ואין שום סיבה לבזבז מקום יקר ערך במשרד שלכם על ארונות תיוק וקלסרים עבים וכבדי משקל, המכילים עותקים של החשבוניות השונות שלכם. יש לזכור כי מס הכנסה מחייב אתכם לשמור את כל ההוצאות וההכנסות של העסק במשך 7 שנים, לכן מדובר על לא מעט קלסרים.

חשבונית אונליין – כל היתרונות במערכת אחת

יש לזכור כי מערכת ייעודית להפקת חשבוניות אונליין תורמת גם לאיכות הסביבה, מאחר והיא מונעת את הצורך להדפיס פנקס חשבוניות ולבזבז לחינם דיו ונייר. אומנם לכאורה מדובר על צעד קטן בלבד במניעת בזבוז משאבים, אך למעשה ברגע שכל בעלי העסקים יעברו לחשבונית אונליין, ניתן יהיה לחסוך בכמויות עצומות של דיו ונייר. לכן הצעד הקטן שלכם יכול לתרום המון לאיכות הסביבה, וכמובן גם לחסוך בהוצאות מיותרות עבור העסק שלכם. מעבר לכך, יש לזכור כי מבחינת החוק החשבונית הדיגיטלית אינה שונה כלל מהחשבונית הרגילה, מאחר והיא מוכרת על ידי רשויות המס. בנוסף לכך, יש לזכור כי באמצעות חשבונית אונליין תוכלו להבטיח לעצמכם בקרה ומעקב אחר ההכנסות של העסק ויכולת לאתר בקלות טעויות שונות.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם שירותי חשבונית אונליין. המערכת שלנו נחשבת לאחת המערכות המתקדמות והמובילות ביותר בתחום והיא תספק לכם את האפשרות להפיק חשבוניות אונליין, בהתאם לכל התקנות והדרישות של רשות המיסים. המערכת פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' והיא מספקת את הפתרון המושלם לכל בעל עסק. הירשמו עוד היום!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן