7 סיבות לעבור לחשבונית ירוקה | Account-It

7  סיבות לעבור לחשבונית ירוקה 

היום ניתן לראות יותר ויותר עסקים שבוחרים לעבור לחשבונית ירוקה. מדובר על אחת האופציות המועדפות והמומלצות ביותר עבור כל סוגי העסקים, מאחר ופתרון זה נחשב לפשוט ומהיר יותר. במקום להתעסק עם ניירת מיותרת וקלסרי תיוק, תוכלו להפיק את החשבונית אונליין ולשלוח אותה ללקוח באמצעות המייל. 

7 סיבות לעבור לחשבונית ירוקה

כל הסיבות לעבור לחשבונית ירוקה

  1. רושם מקצועי יותר – באמצעות המעבר לחשבונית ירוקה תוכלו ליצור את הרושם המקצועי ביותר. בעידן הנוכחי אף לקוח לא היה רוצה להתעסק עם חשבוניות פיזיות, שאמורות להגיע אליו בדואר. מדובר על התנהלות פחות יעילה ופחות מקצועית, לעומת שליחת החשבונית במייל. 
  2. שמירה על כדור הארץ – בעידן שבו רוב האנשים מנסים למחזר ולהימנע מזיהום כדור הארץ, רק הגיוני להשקיע בחשבונית ירוקה. מאחר והחשבונית קיימת רק במרחב הווירטואלי, היא אינה צורכת משאבים מיותרים ואינה מזהמת את הסביבה.
  3. מיתוג – כולנו מבינים את החשיבות של מיתוג איכותי, לכן כדאי לזכור כי החשבונית הירוקה מהווה חלק בלתי נפרד מהמיתוג של העסק. בכל פעם שתשלחו חשבונית דיגיטלית לאחד הלקוחות שלכם, תתרמו למיתוג של העסק שלכם בתור עסק ירוק ואקולוגי. כמו כן, החשבונית אמורה להכיל את השם של העסק ואת הלוגו שלו, דבר שתורם גם כן לתהליך המיתוג.
  4. יעילות – הרבה יותר יעיל ומהיר להפיק חשבונית דיגיטלית, מאשר להתחיל למלא חשבונית ידנית. התהליך מתבצע באופן אוטומטי, מאחר וכל פרטי הלקוח כבר שמורים במערכת. 
  5. שמירה על סדר וארגון – מי שיבחר להשתמש במערכת ייעודית להנהלת חשבונות יוכל ליהנות מסדר וארגון, החיוניים למעקב אחר המצב הפיננסי של העסק. כל החשבוניות שתוציאו שמורות במערכת וניתן לגשת אליהן בכל רגע נתון. אין שום חשש שהחשבוניות ילכו לאיבוד ואין שום צורך לחטט בקלסרים מאובקים, במטרה להגיע למסמך הנדרש.
  6. דוחות מעודכנים ומפורטים – מערכת ברמה גבוהה תאפשר לכם להפיק דוחות מעודכנים, במטרה לראות באופן ברור את המצב הפיננסי של העסק. תוכלו לצפות בהכנסות שלכם בחודשים מסוימים או לחילופין, לבדוק את ההכנסות שלכם מכל אחד מהלקוחות לחוד.
  7. אופציות נוספות – באמצעות המערכת תוכלו לנהל גם את ההוצאות של העסק שלכם ואף להציע שירותי סליקה ללקוחות. מדובר על פתרון יעיל לכל סוגי העסקים, מאחר ובאמצעות מערכת אחת תוכלו לנהל את כל הנהלת החשבונות של העסק ולשמור את האצבע על הדופק.

אנו בחברת אקאונט איט נשמח לספק לכם את האפשרות להפיק חשבונית ירוקה באמצעות המערכת המתקדמת שלנו. אנו מספקים שירותי הנהלת חשבונות וניהול עסק ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל בעיה. המערכת שלנו פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' והיא עומדת בכל החוקים והתקנות הנדרשים. תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי ושמירה על סדר וארגון בעסק בזכות יתרונות המערכת שלנו. הירשמו למערכת ותתחילו ליהנות מכל היתרונות של חשבונית ירוקה!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן