הפקת חשבוניות דיגיטליות - הפקת חשבוניות אונליין בקלות! | AccountIT

הפקת חשבוניות דיגיטליות

כיצד להפיק חשבונית דיגיטלית אונליין?

הפקת חשבוניות דיגיטליות היא אחת הפעולות המרכזיות של רוב בעלי עסקים. פעולה זו למעשה מתעדת באופן חוקי את העסקאות השונות של העסק ומסדירה את ההתנהלות הכלכלית מול הרשויות. אך בעוד פעולה זו הייתה ועודנה נחוצה ונדרשת על פי חוק, היא גם דורשת הרבה זמן ומשאבים, לפחות עד שניתן היה להפיק חשבוניות דיגיטליות אונליין.

כיום, ישנן מערכות מבוססות-אינטרנט שמאפשרות הפקת חשבוניות דיגיטליות מכל הסוגים בקלות ובמהירות. אנחנו ב-AccountIT גאים מאוד במערכת המתקדמת לניהול עסק שפיתחנו, וסבורים שהיא המקצועית והמתקדמת בשוק כיום. למעשה, אנו כה בטוחים במערכת שלנו, שאנחנו מוכנים להעניק תקופת ניסיון של 45 יום בחינם (!) על מנת שבעלי עסקים יוכלו להתנסות איתה, כי אנחנו פשוט יודעים שלא תוכלו להיפרד מהמערכת שלנו אחרי שתתחילו להשתמש.

הפקת חשבוניות באינטרנט באמצעות מערכת AccountIT

אם אתם מעוניינים בטעימה קטנה מהמערכת לניהול עסק שלנו, הנה הצצה קטנה לאחת מהפונקציות הכי פופולריות שלה – יצירת חשבונית דיגיטלית פשוטה.

לנוחיותכם, סרטון הדרכה שמסביר צעד אחר צעד, איך עובדת הפקת חשבוניות אונליין באופן תקני (מתחת לסרטון ישנו מדריך מפורט שגם מסביר את הצעדים):

אז כיצד לבצע הפקת חשבוניות באינטרנט באמצעות מערכת AccountIT? לאחר ההרשמה והכניסה למערכת, לוחצים על הכפתור "צור חשבונית" שבאופן לא כזה מפתיע יעביר אתכם לעמוד יצירת החשבוניות הדיגיטליות. העיצוב הוא במכוון מינימליסטי ופשוט – המטרה היא תפעול נוח, קל ומהיר.

אז מה בעצם פונקציית הפקת חשבוניות דיגיטליות מציעה?

הנה קודם החלק העליון של המסך המתמקד בלקוח:

יצירת חשבונית דיגיטלית אונליין לקוחות

המערכת שלנו נותנת מספר אפשרויות למילוי זריז של פרטי הלקוח:

  • "לקוחות שונים" – נועד עבור לקוחות מזדמנים שאין צורך לשמור את פרטיהם במערכת.
  • יצירת לקוח חדש במערכת – באמצעות לחיצה על כפתור ה-"+" ניתן ליצור לקוח חדש במערכת שפרטיו יישמרו ובפעמים הבאות פשוט יהיה ניתן לבחור אותו מרשימת הלקוחות והפרטים יתמלאו אוטומטית.
  • בחירת לקוח קיים – בחירה בלקוח שפרטיו כבר מולאו בעבר.

שימו לב שלאחר בחירת לקוח קיים, ניתן לנוחיותכם להעתיק פרטי חשבונית דיגיטלית קודמת שכבר הופקה לאותו לקוח באמצעות לחיצה על כפתור "העתק ממסמך".

החלק התחתון של המסך מתמקד בפריט (המוצר או השירות הנמכרים ללקוח):

יצירת חשבונית דיגיטלית אונליין פריטים

כפי שאפשר לראות, המערכת תציג "מחירון ראשי" כברירת המחדל והצגת המחיר לפני חישוב המע"מ. בעל העסק יכול ליצור מחירונים ייחודיים ללקוחות מסוימים או קהלים שונים כדי לחסוך בזמן. המערכת תחשב באופן אוטומטי את המע"מ אם תבחר האפשרות "מחיר פריט כולל מע"מ".

בטבלת הפריטים, בעל העסק יכול לבחור ב"פריט כללי" ולמלא את כל פרטי הפריט או לבחור בפריט שפרטיו כבר שמורים במערכת, או למלא פרטי פריט חדש שפרטיו יישמרו במערכת באמצעות לחיצה על כפתור ה-"+". שימו לב שניתן להטמיע אפשרויות מעט יותר מתקדמות תחת כפתור "מתקדם".

לאחר מילוי הפרטים (ואם יש, הערות), לחיצה על כפתור "הבא" תיקח אתכם לווידוא אחרון שכל הפרטים שמולאו נכונים ומדויקים. לאחר לחיצה על "כן" לאישור – מזל טוב! יצרתם חשבונית דיגיטלית חדשה!

קראו גם על: ניהול עסק באינטרנט | הגשת דוח שנתי באינטרנט

למידע נוסף על הפקת חשבוניות דיגיטליות, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בכל!

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן