יתרונות תוכנת AccountIT לניהול העסק : הנהלת חשבונות | account-it

יתרונות תוכנת AccountIT לניהול העסק

תוכנת AccountIT לניהול עסק, הפקת חשבוניות והנהלת חשבונות פותחה על ידי משרד רואי החשבון הוותיק אהרן ושות'. המערכת כוללת פונקציות ואפשרויות חיוניות שהותאמו במיוחד לצרכיהם של בעלי עסקים לניהול יעיל ושוטף של העסק.

הנה רק כמה מהיתרונות הרבים של המערכת:

משלוח מסמכים באמצעות המייל

לאחר יצירת המסמך/החשבונית והוספת החתימה הדיגיטלית, לבעל העסק תינתן האפשרות לשלוח מסמך זה לכל כתובת אימייל בקלות ובמהירות באמצעות כפתור פשוט.

חשבוניות דרך אימייל

דוחות ניהול לקוחות, ספקים ומוצרים

המערכת מאפשרת יצירת דוחות מפורטים ופרטניים שיכולים להעניק תובנות יעילות על מגוון רחב של נושאים הקשורים לעסק כמו לקוחות חייבים, חובות לספקים ומכירת מוצרים.

דוחות ניהול לקוחות מוצרים וספקים

ניהול המלאי אונליין בכל רגע

המערכת מעניקה בכל רגע נתון מבט כולל על העסק וכלל המוצרים שכרגע נמצאים במלאי ו/או שנמכרו ואזלו, כל זאת בזמן אמת על מנת לאפשר לבעל העסק להגיב במהירות לכל התרחשות עסקית.

ניהול מלאי

סליקת תשלומים ללקוחות

דרך המערכת ניתן להעביר תשלומי לקוחות בכרטיסי אשראי היישר לחשבון העסק וכך להבטיח אפשרות תשלום נוחה ופשוטה.

ניתן להוספה לכל החבילות.

סליקת תשלומים

חתימה דיגיטלית במייל

חתימה דיגיטלית נותנת למסמכים וחשבוניות תוקף משפטי וחוקי והמערכת מספקת שירות מאובטח זה ישירות גם דרך חשבון האימייל של בעל העסק לשליחה מהירה.

חתימה דיגיטלית מאובטחת במייל

תמיכה מלאה במסחר e-commerce

המערכת מעניקה תמיכה במסחר אלקטרוני באמצעות תוספים כמו למערכת וורדפרס, ובנוסף יש אפשרות ליצור אינטגרציה עם מערכות מידע אחרות שבידי בעל העסק עם API ייעודי.

ניתן להוספה לכל החבילות.

מסחר e-commerce

AccountIT תסייע לכם בניהול העסק

המערכת כוללת אפשרויות רבות לסדר וארגון בתפקודו השוטף של העסק כמו יומן אירועים, התראות למועדי חיוב או זיכוי, מעקב אחרי תשלומים ותוספת הערות אישיות של בעל העסק.

עזרה בניהול העסק

ליווי וייעוץ של משרד רו"ח מוביל

המערכת פותחה על ידי משרד רואי החשבון אהרן ושות' על פי כל דרישות החוק והרגולציה, ומלווה על ידי צוות מקצועי שתפקידו לוודא את התפקוד התקין של התוכנה ומתן שירות מהיר בכל רגע נתון.

משרד רואי חשבון מלווה

×

לחץ מטה על מנת ליצור איתנו קשר ב-WhatsApp

× דברו איתנו!
דילוג לתוכן